Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kilépni a tupperből?

Hogy lehet kilépni a tupperből?

Figyelt kérdés

Rávettek, hogy csináljam, amit nem is akartam, rosszul érzem magam, hívogatnak, szinte már zaklatnak, hogy csináljam "magamért", hogy kapjak belőle pénzt (nevetséges összeg, mivel senki se vásárol, mert drága, és ezt is elviszi, hogy fizetni kell minden másra...)


Az a baj, hogy nem tudok nemet mondani az érzelmi zsarolásra, márpedig aki belerángatott ezt csinálta. Na már most, szeretnék kilépni. Lesz valami következménye?


2013. szept. 6. 14:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak gratulálni tudok hogy normális munka helyett ilyen MLM-átverésekbe ölted az idődet és a pénzedet...
2013. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Megszakad a "baratsag"
2013. szept. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Van munkám.... Nem azért mentem bele, mert kell a pénz, hanem kikönyörögték. Amúgy sincs benne pénz, már mondtam.


Lepontozlak, mert nem a kérdésemre válaszoltál, és be is szóltál.


A kérdésem. Van bármilyen jogi következménye, ha nem csinálom? Szerződés is van ezeknél.

2013. szept. 6. 15:05
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Mivel szoltam be??? Azzal, hogy azt irtam, hogy megszakad a "baratsag"?! A szerzodesrol nehez nyilatkozni annak TE lattad a felteteleit...

Jo lenne a tupperware meg a tobbi MLM is dolog csak nem ugy mint ahogy magyarorszagon is csinaljak... Nekunk sok tupperes dolgunk van.

2013. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Flector 67 ***** válasza:
79%
Hát talán el kéne olvasni a szerződést. Mi honnan tudjuk, hogy mit írtál alá?
2013. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az elsőt pontoztam csak le.


Azt tudom, hogy meg fog szakadni, bár nem nagyon érdekel. Csak nekem ebből ne legyen problémám. A tupperrel nekem se lenne gondom, van 1-2 cuccom, de ebből elegem van. Időrabló, már összerándul a gyomrom, ha telefonon keresnek.

2013. szept. 6. 15:09
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Miért kell ennyire bunkón indítani??? A sok értelmes hozzászóló között kíváncsi lennék hány munkanélküli vagy bérrabszolga, hogy ekkora pofával osztják az észt...
2013. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Őszintén megmondom fingom sincs mi van a szerződésben, mert "ismerős" iratta alá, és azzal nyugtatott, nem lesz semmi dolgom ezzel, csak csináljuk meg a beugrót (azért ajándék járt neki, mert beszervezett) és utána az se baj, ha 1 évig nem lesz megrendelésem. De nem ez történt. Már hívogat telefonon, már megszervezte az életem, és egy normál emberrel ez nem lenne baj, de ő az a tipikus érzelmi zsaroló, akinek könnybe lábad a szeme, és már sértett a hangja, ha valaki nem azt csinálja amit ő mond.


TUDOM, az én hibám!! Nem tudok nemet mondani, ő keresett meg ezzel a sz@rral nem én őt. Vasárnap fogom megmondani neki, hogy jegeljük a dolgot. Csak nem akarok magamnak bajt. Keresem a neten a szerződést, de nem találom.


Az is az én hibám, hogy nem olvastam el... de a bizalom na... ÁÁÁÁÁÁ Segítség!

2013. szept. 6. 15:15
 9/15 Flector 67 ***** válasza:
73%
Én is nehezen tudok nemet mondani, de meg kell tanulni. Ha megsértődik, hát megsértődik. Le kell szarni már bocs. Nem rendelheted alá a Te SAJÁT életed mások érzelmeinek.
2013. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek van olyan, hogy nem csinálom csak úgy (sose érek rá) és kirúgnak?
2013. szept. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!