Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket mi tart vissza attól...

Titeket mi tart vissza attól hogy külföldön vállaljatok munkát?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem négyszáznegyvenezer nettó okom van rá hogy itt maradjak, és a páromnak meg kétszázezer ;)
2013. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

"nekem négyszáznegyvenezer nettó okom van rá hogy itt maradjak, és a páromnak meg kétszázezer ;)

"


Pl?


Csak azért kérdem, mert jelenleg külföldön élek már egy ideje, és egy okot nem tudnék mondani, amiért visszamennék Magyarországra!

2013. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak a lehetőség hiánya. :( De talán egyszer az is adódik.

Beszélek németül, angolul és spanyolul, valamelyik nyelvű országban csak bejön egyszer valami!

2013. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

értem. jó a fizetésed. nekem is jó volt magyar viszonylatban.(nettó 240) azonban mégis kijöttem, meguntam az egy helyben toporgást, a sablonos projekteket, a magyar mentalitást. bőven megérte.



A kérdésre válaszolva pedig, szerintem sokakat a félelem tartja vissza, vagy a nyelvtudás hiány, illetve az, hogy avval nyugtatják magukat hogy "máshol sem jobb".

2013. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szerződésem a céggel, illetve a párkapcsolatom. Voltam már kint külföldön többször is, szívesen mennék vissza, de igazából itthon is jól keresek már, látom a fejlődési és előrelépési lehetőségeket - nem érzem a kényszert, hogy lépjek.
2013. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Itt is keresek annyit, amiből kényelmesen megélek, utazni tudok. Itt van a családom, barátaim. Nincs miért dobbantanom.
2013. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem egy sikeres interjú.
2013. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Középtávon (néhány év) az, hogy a menyasszonyom itthon tanul egyetemen, utána elsősorban azon múlik hogy valamelyikünk szakterületéhez tartozó ágazatot bedarálja-e a narancskomcsi kormány (az övét épp tervezi), ha igen, akkor megyünk, különben talán. Azért olyan sok kedvünk nincsen elmenni, szeretjük Magyarországot minden hibájával együtt is.


Nyelvi akadály, hogy egyelőre németül nem tudok elég jól, csak angolul, angol nyelvterületre viszont nem készülünk (USA messze van, Nagy-Britannia nem szimpatikus), de a következő 3 évben azon leszek, hogy minél jobban megtanuljak németül.

2013. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyelvtudás hiánya, plusz a Balaton.

Amugy szivesen ki is költöznék valahova.

2013. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyelvtudás hiánya
2013. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!