Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendeltem valamit egy...

Ha rendeltem valamit egy webshopból, és kihozza a futár, de nem fizetek, abból lehet valami problémám?

Figyelt kérdés
Azért nem fizetnék, mert már megkaptam máshonnan, mire kiér a futár

2013. júl. 30. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod már telefonon lemondani a rendelést.

Igazából nem tudnak veled mit csinálni, de jó nagy szemétség. Nekik pénzbe került az, hogy oda ment a futár hozzád, arról nem is beszélve, hogy az árút neked tartották és addig nem tudták odaadni másnak.

Annyit tudnak max tenni, hogy tíltó listára tesznek és téged többet nem szolgálnak ki ebben a webshoppban.

Előre le kellett volna mondanod a rendelést, mielőtt elindul a futár, úgy lett volna korrekt

2013. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A rendeléssel szerződést kötöttél. Be fogják rajtad hajtani a szállítási oda-vissza költséget!!!!
2013. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát ez eléggé szemétség,mi az istenért rendeled meg két helyről ugyan azt? Hülyeségnek tényleg nincs határa...Egyébként soha nem fog kimenni hozzátok a futár cég mert tiltólista illetve ki kell fizetned a benzinárát is.
2013. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudják behajtani rajta a szállítási díjat, ha nem veszi át a csomagot, illetve nem elérhető otthon.

A futárcégnek meg olyan mindegy, neki a webáruház fizeti a szállítási költséget.

2013. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogyne tudnák behajtani???

A rendeléssel szerződést kötött, nem teljesítette. nem gondolod, hogy a webáruház lenyeli a 2 szállítás költségét????

2013. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amatőr vagy B+
2013. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 évig dolgoztam webáruházban, ha nem veszi át a vevő a csomagot és letagadja magát nem tudják behajtani a szállítási költséget. Pár száz forintért meg nem fognak perre menni. Benyelik.
2013. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk meg webáruházunk van, s olyan vásárlási feltételek, hogy igen behajtjuk, ha nem veszi át.

Eszem ágában sincs benyelni!!!

2013. aug. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!