Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A futár telefonál mielött jön?

A futár telefonál mielött jön?

Figyelt kérdés
Internetről vásároltam és ma várható a kézbesités!Az a baj,hogy elkell mennem itthonról egy órára,de nem merek.

2013. júl. 25. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom ,hogy változó,van amelyik szól előtte van amelyik nem.
2013. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik telefonál, mielőtt jön, viszont ha már ott van, és nem vagy otthon, akkor igen. Én is voltam már így, hogy pont beszaladtam vásárolni, felhívott, megmondtam, melyik boltban vagyok, és odahozta a csomagot. Ha nem vagy nagyon messze, azaz nem nagy kitérő, akkor ebből nem szokott gond lenni.
2013. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Általában szokott lenni egy megjegyzés rovat a megrendelésnél, én oda szoktam írni, hogy kézbesítés előtt csörögjenek rám. Még az MPL-es is megcsörgetett, pedig nekik nincs céges telefonjuk mint kiderült.
2013. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!