Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » En mar szerencsejatekfuggo...

V.Raul kérdése:

En mar szerencsejatekfuggo vagyok? Tippmix

Figyelt kérdés
kb 3 hete kezdtem el tippmixen egy statisztikat,amit ugy hirdettek,hogy lehetetlen vele veszteni.vegigolvastam a cikket es mivel az olvasottakat realisnak veltem ugy gondoltam kiprobalom.eddig kb. 3 hete jatszok igy kicsit tobb mint 7 ezer forintot kerestem.viszont van egy kis problema:a strategia csak ugy mukodik ha sokszor jatszom meg mert igy tobbet nyerhetek..mindennap lejarok a lottozoba es toltok egyet.a max tet amit egyszerre felraktam 2 ezer forint volt de egy-egy hosszab sorozatban osszesen max 4 ezer forintot es kepes vagyok eljatszani mielott nyernek.vesziteni lehetetlen,viszonylag nagy zsebpenzt hoz a hazhoz csak nem szeretnek raszokni.kerdes,mikortol vagyok fuggo,hogy veszem eszre,es mit tanacsoltok nekem a tortenetet olvasta.

2013. júl. 28. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor most többet nyersz, mint veszítesz?

Addig ne aggódj, addig csak befektetés.


Vezesd táblázatban, hogy mennyi a kiadásod, bevételed, hogy tiszta képet kapj.


Ha rámegy a pénzed, és többet költesz, mint amennyit megengedhetsz magadnak, akkor van probléma.

2013. júl. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ebbol a szempontbol nyereseges:havi 10 ezer tiszta haszon,tudom nem egy vagyon de ezt siman tudom folytatni iskola idoben is napi alkalommal.
2013. júl. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!