Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix, smsfeltöltés?

Tippmix, smsfeltöltés?

Figyelt kérdés

hali.

valahol találok ilyet esetleg vagy hogy lehetne ezt megoldani.


telefonomon van pénz mindig jön rá 1800ft. nos én ezt át tudnám rakni akár bankkártyára vagy akármi? vagy esetleg olyan tippmixes oldalt ahol sms-el fel tudom tölteni az egyenlegem? vagy esetleg olyan embert akinek tudok rendelni vagy akármi bérelni telefonról pl 1500ft értékben valamit.. szerver befizetés,ts hasonló és ő átutalna pl egy ezrest a bankszámlámra? köszi


2013. máj. 28. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
T-mobile előfizetés? Mert ha igen, én is kapok 1600-at havonta, de azt nem tudom semmilyen vásárlásra használni, próbáltam a tippmixet, vagy emelt díjas smst, de nem engedi. www.tippmix.hu-n ha beregisztrálsz meg tudod nézni.
2013. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1800at kapok t-mobile de fel tudom használni emelt díjasra már sokszor használtam máshol.. neked meg le van tiltva ez a lehetőség szerintem lekorlátozva
2013. máj. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!