Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egészségpénztár ügyben segítse...

Egészségpénztár ügyben segítsen valaki nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon remélem, hogy van itt valaki, aki ebben jártas. 2004-ben volt munkahelyemen karácsonyi ajándékként egészségpénztári tagságot kaptunk, amivel úgy emlékszem 24000 ft járt. Akkor még 24 éves voltam, és nem is igazán tudtam, hogy mivel jár ez...valójában el sem mondták, csak mindenki örült, hogy kapunk valamit. a rá következő évben kezdtem el a mostani munkahelyemen dolgozni, az egészségpénztártól még mindig jön értesítő, amin a munkáltató neve mellet a régi munkahelyem áll.A pénztárat már kértem illetve kérdeztem, hogyan szüntethetném meg tagságomat, évek óta nem dolgozom már ott ahol ezt kaptuk és nem is megy rá összeg. Legutoljára azt mondták, hogy be kell mutatnom azt a számlát, amire elköltöttem a 24000 forintot. 2004-ben vásároltam vele, nem tudom, hogy hol van a számla. A kérdésem valójában az, hogy ez az egész hogy működik, nincs ennek valami elévülési ideje? Vagy igazából mit kell tennem?

2013. júl. 24. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik EP-ről van szó?
2013. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
wellness pénztár
2013. júl. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!