Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en ezt hogyan tudom...

Ebay-en ezt hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés
Szóval az a bajom hogy van ugye a "megvéve" Lista és ott nekem sok minden van mert véletlen rámentem (van hogy egy cucnál többször is) hogy megveszem de nem fizetem ki valószínűleg(99%) SOHA. Onnan kitörölni hogyan lehetne ?

#ebay m lista #megvéve #listából törlés
2013. júl. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha megvetted, ez van. Max nem fizeted ki, de eltűnni nem fog. (illetve egy ideig -talán 90 nap- tárolja csak, aztán törli)
2013. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nalam az eBayen van olyan hogy bevasarlo kosar. Abba berakok egy csomo mindent ami tettszik, de ilyenkor meg nincs fizetesi kotelezettsegem, mert nem kattintottam a "buy it now" gombra.

Ha akarom a cuccokat a kosarbol kivehetem, vagy akarmikor megvasarolhatom.


Ha a buy it now gombra kattintasz, akkor kapsz egy emailt, hogy fizess. Amugy a kattintas utan a kovetkezo oldalon is feljon, hogy az arut megvetted fizess.

Ha itt nem fizetsz, akkor az eladot ugymond "atvered". Ezert az elado negativ ertekelest adhat, illetve jelenthet az eBaynek nem fizetes cimen.


Bocs, de a kerdesedbol nem derult ki hogy nalad mi ujsag, legalabbis en nem ertettem.

2013. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Buy it now-ra volt hogy többször rámentem (általában vletlen meg nem is ismertem hogy mi van ilyenkor mert kiakartam deriteni azt hogy hogyan fogok fizetni) és ugye van egy listám ahol most 3 DB item-nél CANCEL Transaction van meg valami Dispute (vita) szerepel. Remélem nem akar pénzt az az eladó mert NEM IS tudná ide kiszállítatni mert nem szállít ide ahol vagyok. Szóval hogyan tudok neki szólni erről ? Csak irjak neki egy levelet ?
2013. júl. 19. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, irj neki egy emailt: I am very sorry, I made a mistake. I don't want the item.


Ebbol tanulva maskor ilyet ne csinalj, mert ellentetben a boltban, ahol a kasszanal meg meggondolhatod magad, hogy megsem veszed meg a zacsko tejet, az etteremben mar nem illik visszakuldeni a rostelyost, mikor a pincer mar kihozta az asztalhoz. Az eBayen sem illik ilyet.

2013. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!