Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Oriflame tagságomat, hogy...

Oriflame tagságomat, hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja nem adtam fel rendelést azt hittem hogy ha egy ideig nem adok fel rendelést akkor csak simán abba hagyhatom.Viszont ma kaptam egy katalógust pedig már rég nem adtam fel rendelést és ők sem küldtek katalógust.Kell valamit csinálnom vagy csak várjam ki az 1 éves tagság idő lejártát és automatikusan törlődök? Az 1 évre befizetett 1000 forintomat esetleg vissza kapom vagy nem? Köszönöm a normális válaszolóknak előre !!

2013. júl. 12. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is Oriflameztem még rég. Én sem csináltam semmit csak nem rendeltem egy idő után mert nem érte meg. Minden második nő ezt csinálta körülöttem.

Szóval abbahagytam de nem mentem be közölni velük.

Egy ideig küldtek katalógust ingyen de aztán rájöttek, hogy felesleges és nem küldtek utána.

Nekem nem jutott eszembe visszakérni a belépőt.

2013. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. júl. 13. 00:33
 3/3 anonim válasza:
Az utolsó rendeléstől számított egy évig még él a tagságod és utána még egy kvalifikációig küldenek katalógust. A belépési díjat nem igényelheted vissza, de ez le van írva az általános szerződési feltételekben.
2013. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!