Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriában hol dolgozik a...

Ausztriában hol dolgozik a legtöbb magyar? És érdemes házat lakást venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék lakásokat vagy kertes házat venni Ausztriában és magyaroknak kiadni !

Linz vagy Bécs ? vagy egyéb ? És inkább a városban vagy város környéki kisebb településen külvárosban ?

Nem tudom az árakat de a pénzem már nem akarom itthon tartani.

És mennyiért lehet kiadni ?


2013. jún. 27. 17:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Városban mennyivel drágább mint a környező falukba ? mennyivel lehet drágábban kiadni a belvárosi lakást, ilyesmire gondoltam.
2013. jún. 27. 17:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha lakásokat akarsz venni, meg/vagy házat, akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod.50 ezer eurótól olcsóbban értelmes lakást sem kapsz, és még ennyiért is egy lyukat a rosszabb környéken. Alapvetően mindenhol drága, Burgenland és Graz-Villach környéke az olcsóbb, de Tirol, Voralbergben egy kis faluban is nagyon drága, egy darab föld is. Hogy mennyiért lehet kiadni? Attól függ mekkora, hol van, de 5-600 euróért kb, ha nagy átlagot veszünk.
2013. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nn is 30.000 és 50.000 környékén gondoltam. /db

De most akkor Linz belvárosában 600.ért lehet kiadni a külvárosba meg 500-ért ? Akkor inkább két külvárosi lakás. nem ?


kicsit pontosabban. valaki ?

2013. jún. 27. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha beírod a keresőbe és kidobja. Megnézheted,hogy mit mennyiért adnak ki,hol van stb.


[link]


Tessék, nem kell ehhez 2 diploma.

2013. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy fogalmad sincs a pénzügyekről. Lakásnál rosszabb befektetés nincs. Számold ki, hogy mibe kerül, és mennyiért tudnád kiadni. Kb. 15-20 év mire visszajön az ára, tekintve, hogy folyamatosan ki volt adva, és nem verték szét, és nem hagytak ott a kifizetetlen rezsivel. Közben még fel is kell időnként újítani. Nem javaslom.
2013. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem te csak irigy vagy.

ha hülye lennék nem lenne fölös 60millióm.

2013. jún. 28. 11:30
 7/7 anonim ***** válasza:

"Kb. 15-20 év mire visszajön az ára"


Nah igen, de közben a befeketetett tőke jelentősebb változás nélkül megmarad, vagy jobb esetben nőhet is.

Az ingatlanal egy darab probléma van, hogy nem likvid tőke.


A kérdezőnek meg Bécset javasolnám és szerintem ne kifejezetten a magyarokra összpontosíts.

2013. júl. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!