Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hová tűnik a kártyáról a pénzem?

Hová tűnik a kártyáról a pénzem?

Figyelt kérdés

Nem sok pénzt kapok rá, csak a családi jön kártyára.

A történet a következő:

Nem 13700-at veszek ki(ennyi a családi), hanem mindig csak 13 ezret, a maradékot levásárolom a boltban, mivel a bizonylatomon is rajta van, hogy 700 egyenlegem maradt.Nos, ha sürgősen levásárolom, akkor nincs is gond.Viszont ha napokig nem használom a kártyám, tehát a bennmaradt pénzt nem vásárlom le egyből, akkor szépen eltűnik...Kérdésem az lenne, hogy vajon hova?Otp számlalevelet nem szoktam kapni, a kártyát havonta csak egyszer használom, mikor a pénzt felveszem, tehát még azt sem mondhatjuk, hogy kezelési költségeket kreálok.Akkor hová tűnhet?Mi a teendő?


2013. jún. 26. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérj bankszámlakivonatot, az tartalmaz mindent.


Gyanús egyébként, hogy kezelési költség lesz.

2013. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kp. felvételének a díja az OTPnél a felvett összeg 0,03%-a, azaz 13000 forintra 39 forint. Gondolom ezt nem vonják le azonnal, hanem kicsit később.

+ Számlacsomagtól függően elképzelhetek bizonyos járulékos költségeket ( pl. számlavezetés). Interneten nem tudod megnézni a számlakivonatodat?

2013. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0,3%, bocsi.
2013. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

- számlavezetési díj

- tranzakciós költség

- esetleges tartozás


Egymillió dolog lehet.

Miért nem kapsz kivonatot? Azt KELL kapnod!

Miért nincs internetes hozzáférésed? Csináltass!


Komolyan itt vársz választ ahelyett, hogy utána járnál a dolgaidnak???

2013. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván van számlavezetési díj is.
2013. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
OTP-be bemész, és megkérdezed....
2013. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért nem kapsz számlaértesítőt. Egyébként sanszos, hogy számlavezetési díj, tranzakciós költségek, vagy hasonlók állnak a háttérben. De menj be a bankba, és kérdezd meg.
2013. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számlakivonatot egyáltalán nem kell kapnia, én sem kapok, bár én kifejezetten kértem is, hogy ne küldjenek, felesleges. Menj be a bankba, érdeklődj, és kérj netes hozzáférést is, ha még nincs, ott nyomon tudod követni a számládat.
2013. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj sms-es értesítést, és amint bmi pénzmozgásod lesz, azonnal kapsz róla smst! Gyanúst, h kártyadíj, havi díj, pénzfelvételi díj...stb stb stb.
2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!