Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyári munkát szeretnék vállaln...

Nyári munkát szeretnék vállalni, szükségem lenne egy kis segítségre. Vki?

Figyelt kérdés
Szabolcs megyében lakok és a tiszalöki strandon szeretnék munkát vállalni.Esetleg vki,aki ott lakik vagy közelben nem tud erről vmit??
2013. jún. 22. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincsen. Örülni kell hogy ha kapsz valami nyári munkát. A diák melós nem engedheti meg magának azt a luxust hogy még válogasson is. (már ha akar pénzt keresni)
2013. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,miről beszélsz.Ez van hozzánk a legközelebb,azért gondoltam erre először.Nem fogok egy nyári munkáért elutazni az ország másik felére..
2013. jún. 22. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyári munka nem úgy működik hogy te mondod meg hol akarsz dolgozni, jobb ha tudod...
2013. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
le ne szedd már a fejem.nem tud értelmezni amit írtam?komolyan ennyi eszed van?de leírom,hátha így megérted:ezt szerettem vna elsőnek,mert ez közel van hozzánk,de ha nincs,akkor megyek máshova.vágod??-.-
2013. jún. 25. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:

le ne szedd már a fejem.nem tud értelmezni amit írtam?komolyan ennyi eszed van?de leírom,hátha így megérted:

Vannak a diákszövetkezetek, ők kapnak megrendelést bizonyos cégektől, amiket kiközvetítenek a diákoknak. Tehát ők mondják meg hogy hova mehetsz dolgozni nem te. vágod??-.-

2013. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!