Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van mindenki oda a...

Miért van mindenki oda a Jófogás.hu-ért, mikor eladói szemmel az egyik legvacakabb apróhirdetős oldal?

Figyelt kérdés
Én is szívesen hirdetnék ott, de nem sok értelmét látom. Drágább dolgokat rakom maximum fel oda is. Árat akarok módosítani? 200 Ft. Javítanék valamit? Szintén. Vagy törölhetem és rakhatom fel újra. Képekbe sokszor kifogást találnak, ütközik a szabályzattal. Szerintem az Apród.hu messze sokkal jobb, mégis úgy veszem észre, a vevők a Jófogásra szavaznak inkább.
2013. jún. 4. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van,eladóként én is ezt láttam. Undorító egy oldal, apród és expressz sokkal jobb. De mivel a tv-ben gyakran hirdetik a jófogást, így mindenki azt nézegeti.
2013. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos. Apródon nagyon szeretem, ahogy kezelhetem a hirdetéseimet. Megújíthatom őket, így mindig lesznek nézegetői. És mellesleg nem kell fizetnem azért, ha szerkeszteni akarok valamit. Nekem egyébként vevőként se tetszik a Jófogás (maximum árat nem találtam rajta keresésnél).
2013. jún. 4. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig fogjátok szeretni az apródot meg az expresszt, amíg nem vernek át titeket. A jófogáson mindent ellenőriznek és nem kerül fel annyi szenny, mint a többire, ráadásul nem is kell 3 oldalt végiggörgetnem azért, mert 1 hirdetés oldalakon keresztül szerepel többszörözve. Szóval minőségibb és biztonságosabb, ráadásul bármelyik oldalnak írtam eddig levelet, egyik se válaszolt, csak a jófogás, úgyhogy ez engem meggyőz, itt tényleg foglalkoznak velem, bár a hirdetéskezelés tényleg macerás, beismerem, de ennyit bevállalok ezért.
2013. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


A Jófogáson minden egyes hirdetést manuálisan ellenőrzünk a megjelenés előtt, hogy ne kerülhessenek ki megtévesztő, csaló hirdetések. Természetesen minden esetet mi sem láthatunk előre, de igyekszünk minél kisebbre csökkenteni ennek esélyét. Az oldalon valóban nem használhatók katalógusképek a szerzői jogok védelme miatt, kivéve ha az adott hirdető rendelkezik ezekkel a jogokkal. Ilyen esetekben azt tudjuk javasolni, hogy ha nincs lehetőség az adott terméket lefotózni, akkor a kép linkje szerepeljen a szövegben.

Az oldalon a hirdetések teljesen ingyenesen szerepelnek egy évig, a különböző kényelmi funkcióknak valóban van díja, azonban a hirdetést módosítani ingyenesen is van lehetőség, amennyiben a felhasználó törli és újra feladja azt a kívánt módosításokkal. A megtekintések és kapcsolatfelvételek száma is ingyenesen elérhető a Felhasználói fiókon belül.

Bizonyos kategóriákban van lehetőség maximum árat megadni (Ingatlan, Jármű), azonban a későbbi fejlesztések során figyelembe fogjuk venni azt az igényt is, hogy ezt terjesszük ki a többi kategóriára is.

Oldalunk nagyon fontosnak tartja a felhasználók visszajelzéseit is, ügyfélszolgálatunk az ugyfelszolgalat@jofogas.hu elérhetőségen várja a különböző javaslatokat, ötleteket és minden ilyen megkeresésre két órán belül választ küldünk.


Reméljük sikerült minden felmerülő problémára választ adnunk, amennyiben mégsem kérjük keressen meg minket a fenti elérhetőségen.


Üdvözlettel,

Jófogás.hu ügyfélszolgálat

2013. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2013. jún. 6. 23:14
 6/6 anonim válasza:
Ha két hirdetés is van feltéve, miért egyben irják ki a megtekintések számát? Az egyik hirdetés több hónapos a másik egy hetes. Honnan tudja a felhasználó, hogy a 126 megtekintésből mennyi az egyik és mennyi a másikra jutó szám. Összeadni én is tudok :(
2015. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!