Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Legális külföldi munkát vki...

Legális külföldi munkát vki ajánlani, nyelvtudás nélkül?

Figyelt kérdés
akinek valaki-e kint dolgozik és tudna segiteni
2013. máj. 7. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem és nem!


Mikor értitek meg végre, hogy nyelvtudás nélkül nem fogtok munkát kapni? Manapság már ismerőssel is nehéz nyelvtudás nélkül munkát kapni. Anélkül pedig esélytelen. Ha olvasol egy kicsit az interneten, a sikertelen kivándorlások elsődleges oka a nyelvtudás hiánya! Minden más ok csak utána jön!


Egy alap nyelvtudás minden munkához kell! Elmúltak azok az idők, amikor el lehetett helyezkedni így.


Persze majd néhány válasz, hogy nem kell nyelvtudás, mert a nagynénje bátyjának a kishúga elhelyezkedett így, ma pedig 5-ös Bmw-je van. Ja, persze, én meg a pápa vagyok.

2013. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Definiálhatatlanul hülye a kérdés, ami már inkább egy kérés.
2013. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők már leírták amit én is gondolok.
2013. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 The Other ***** válasza:

Csak a többieket tudom megerősíteni. Nyelvtudás nélkül az ember gyakorlatilag egy süket-néma analfabéta (gyk: nem érti ha hozzászólnak, nem tud megszólalni, nem tud írni, nem tud olvasni) által is betölthető munkakört képes csak ellátni.

Az pedig külön bónusz, hogy ott vágják át, ahol akarják, mivel gyakorlatilag bármilyen papírt alá lehet íratni egy ilyen emberrel...

2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!