Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amit a cigány árusok árulnak...

Amit a cigány árusok árulnak (zoknis árusok) amit el akart adni?

Figyelt kérdés

Na szóval, oda jön az egyik ilyen hozzám és elkezd nekem zoknikat eladni, erre elkezdi, hogy igen rendes voltam ezért oda add egy svájci "arany" órát. De visza is vette tőlem.

Ezek az órák tényleg aranyból vannak vagy csak jó másolatok.?

Most meg mondom nem akartam megvenni nem is lett volna rá pénz.



2013. máj. 6. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed annyira helytelenül van fogalmazva, hogy nagyon nehéz érteni. De a lényeg: nem, valójában az egy percre megkapott karóra nem arany, de még csak nem is svájci.
2013. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy ezek hamisak-e?
2013. máj. 6. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, szerinted ha arany lenne nem a zaciba vinné?
2013. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utcai arusoktol semmit, megegyszer mondom SEMMIT nem szabad venni. Parszaz forintot sem ero, egyszer hasznalatos hamisitott sz.rokat akarnak radsozni szazezrekert... es szerencsesnek mondhatod magad ha "csak" becsapnak, es amellett nem rabolnak ki vagy vernek meg.


Strasbourgban egy koszos neger akart ugyanigy "Rolex orat" ramsozni, nem ertette azt hogy NEM, elkapta a kezemet es eroszakkal ra akarta csatolni az orat (gondolom utana nem lehetett volna levenni), erre mar en is beragtam es adtam neki egy maflast, mire lekopott (gondolom rohant az ombudsmanhoz, de addigra kereket oldottam). TILOS ilyenekkel szoba allni, nemhogy vasarolni toluk.

2013. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezek ráadásul nagyon szemtelenek, nem értenek a szép szóból. Ma is odajött hozzám a tesco parkolóba egy ilyen figura, kb. 2-3 percen át mondtam a nemeket, aztán gúnyos vigyorral távoztak. Kár, hogy nem mondtam hagyjon béken mert kihívom a rendőrséget.
2016. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!