Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit várhatunk az...

Szerintetek mit várhatunk az eurotól? (Lent)

Figyelt kérdés

Mi az oka annak szerintetek, hogy így visszaesett az árfolyam? Mert ugye azt vártuk, hogy a jegybankelnök kijelölésével megemelkedik az euro árfolyama ez így is lett, de most meg 296-ig visszaesett, pedig kb két hónapja elemzők azt mondták, hogy nyár elejére 315-320 körül is lesz.

Szerintetek mi ennek a nagy visszaesésnek az oka és mennyire lesz tartós? Érdemes most euróban fektetni vagy nem is várható rövid távon erősödés?



2013. ápr. 15. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem fel fog menni legalább 310 körülre, esetleg még valamivel többre is. De a jelenlegi helyzetben várni kell rá. Ezért mindenképpen érdemes most euróba fektetni, hiszen ebben a pillanatban még 294 sincs. Aranyat el ne adj. Most nem szabad!
2013. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

"kb két hónapja elemzők azt mondták, hogy nyár elejére 315-320 körül is lesz. "


Az elemző cégek valójában bal oldali propagandák, semmi több. Fogalmuk sincs, hogy mi lesz.

Azt sokkal érdemesebb nézni, hogy vajon halad-e az ország vagy sem. Ha nézel híreket, tudhatod, hogy a költségvetés hiánya 20 éve nem volt olyan kicsi, mint tavaly. Tehát a rendszerváltás óta egyetlen kormánynál se álltunk ennyire jól. Miközben az összes európai ország adósodik el..

Ez igencsak azt mondatja velem, hogy a forint erősödni fog.

2013. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű hogy mesterségesen tartják alacsonyan az árfolyamot. Szerintem belátható időn belül borul a bili és akkor meg sem áll 350-ig. Szóval lehet hogy érdemes ebbe fektetni.
2013. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Aranyat miért is nem kellene eladni? Én tegnap adtam el nem kis veszteséggel, ma is rengeteget esett, és nem látom okát amiért emelkedne.
2013. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva én megvárnám, hogy bemegy e 290 alá, ha igen még kivárnék, ha nem akkor játszanék emelkedésre.
2013. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" Tehát a rendszerváltás óta egyetlen kormánynál se álltunk ennyire jól. "


Már aki jól áll. Én speciel érzem, hogy nem igazán állok jól, és nem nagyon tud érdekelni a kormány költségvetése, meg ámokfutása, amíg én azt érzem, hogy nem tudok félrerakni egy árva petákot sem.

2013. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4/6-os. Hát éppen ezt makogom, vagyis, hogy most nem szabad eladni aranyat, mert nagyon keveset adnak érte. Nem érted???
2013. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem mit makogsz, csak hülyeség. Ilyen szép medve piacot ritkán látni, emelkedés itt nem lesz még hosszú távon sem. Semmi jel, vagy hír nem vetít elő emelkedést. Én is bexxxxtam, hogy tegnapig vártam, de ha ma adom el még -5%.
2013. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi hülyeség?! Tudod mi hülyeség? Eladni az aranyat, mikor sz@rt se adnak érte. Látom, még most sem érted. Ha értenéd, nem adtad volna el tegnap bagóért.
2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azóta még -1%... De biztos neked van igazad. 2 nap alatt több mint 10%-t esett, egy ilyen pofon után szerinted mi fogja talpra állítani? A legtöbb nagy befektető már megszabadult tőle, de még mindig folyamatos az eladás, még most is jobban megéri eladni mint kivárni.

De áruld már el szerinted mitől kezdene el emelkedni?

2013. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!