Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2013-ban az ingatlanárak...

2013-ban az ingatlanárak lefelé mennek továbbra is, vagy stagnálnak, vagy picit elindultak fölfelé?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem stagnálnak már legalább egy éve. Lejebb már, hova vigyék, akkor olcsóbb ha üresen áll is.
2013. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emelkedésben reménykedtek az elemzők, de nem jött be nekik. Olvastam, hogy az elmúlt évben is estek, ebben az évben is sajnos. Bár van, akiknek ez jó.
2013. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
viszont úgy látom a kínálat nagyon csökkent
2013. ápr. 7. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Beindultak az államilag támogatott hitelek és várható használt lakásra is jön majd a szocpol. Ez növelni fogja a keresletet, ami szerintem várhatóan kicsit felfelé mozdítja az árakat is.
2013. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ár alakulása majdnem tök mindegy, mert a piac totál pang, alig vesznek ingatlant. Csak a spekulánsok veszik áron alul a megszorultaktól a lakásokat.
2013. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak lefelé mennek, és fognak is úgy 20-30-50 évig. Az ingatlanosok nyomják a dumát, hogy megkapják a jutalékukat, de semmi nem indokolja, hogy felfelé menjenek. Csökken a népesség, nincs semmi termelés, egyre több a c.gó, és senki nem kap hitelt. Mégis miért mennének felfelé az árak? Talán ott, ahol valami munkahely van, de ott is csak stagnálnak az árak.
2013. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!