Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak kínai...

Magyarországon vannak kínai üzletek?

Figyelt kérdés
Szerbiában lakok és kíváncsi vagyok, hogy M.o.-n vannak-e kínai üzletek, ahol nem ilyen márkás cuccokat árulnak, hanem legtöbbször olcsóbb, néha gagyi cuccokat :D
2013. márc. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos vannak. legjobb lenne ha eltűnne mind! jobb minőséget kapsz egy turkálóban, mint egy kínaiban. inkább ritkábban veszek valamit, de akkor jobb minőséget.
2013. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, vannak. Már az sem igaz, hogy csak a legalja minőséget árulják, ők is észrevették az igényt a tisztességes minőségű termékekre, azokat is árulják a legalja fos mellett. Persze ez az árcédulán meglátszik.


De ha ilyen helyen is kellene vásárolnom, ezerszer inkább a kínai, mint más kidobott ruhája a turiból.

2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak és én örülök neki, mert cipőket olcsón lehet venni. Szandált, csizmát általában kínait szoktam venni. A Deichmann is ugyan olyan gagyi minőségű 2-3x-os áron és kinézetre is kevésbé tetszik.
2013. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, én is ott szoktam legtöbbször vásárolni, mert egyrészt olcsó, másrészt meg legtöbbször szép cuccokat is árulnak. Ott veszem a körömlakkjaimat is, de néha meg is bánom, hiszen némelyikben annyi aceton van, hogy nem marad meg a körmömön :/ de egy ideje mindig megfigyelem, hogy milyen az állaga, íygy ezt el tudom kerülni :D
2013. márc. 30. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!