Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A futár csak az én munkaidőben...

A futár csak az én munkaidőben hajlandó kijönni, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nem sikerült rávennem, hogy a munkaidőm előtt vagy után jöjjön, én viszont nem tudok elmenni napközben néhány órára, hogy fogadjam (kb. 2 órás időintervallumot adott meg, hogy akkor jön). Szabit meg nem akarok kivenni, mert nevetséges lenne ugyanezért a két óráért. A Kft-t, akitől venném a hűtőt, nem lehet telefonon elérni, mailre meg nem válaszolnak. Ilyenkor mi van? Még nincs kifizetve, így nem nekik lenne fontosabb?!
2013. márc. 25. 16:18
 1/7 anonim válasza:
szomszédok nem tudnak segíteni?
2013. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most költözök oda, egyenlőre egyikükre se merek ennyi pénz bízni...
2013. márc. 25. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Majdnem azt mondtam, hogy kérd a szállítást a munkahelyedre :)

De ha hűtőről van szó, akkor inkább ne, akkor marad a szabi. Pihenj rá egyet, nem kárba veszett idő az se!

2013. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha kisebb lenne, nem nyávognék :)
2013. márc. 25. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik üzlettől rendeltél hűtőt? Gondolom nem olvastad el a szabályzatot a kiszállítással kapcsolatban.... Nézzél egy másik üzletet, és olvasd el a szabályzatot, és ha megfelel akkor rendeld meg. Ajánlom az E-digitalt. Ha meg sehogy sem jön össze, akkor igenis ki kell venni egy nap szabit, vagy megbeszéled a főnökkel, hogy el szeretném menni x órára majd utána visszajössz. Te neked kell a hűtő.
2013. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem, ez nem így működik

ha még nem fizetted ki, pláne semmi gond

szépen megmondod az üzletnek, hogy X óra előtt és Y óra után tartózkodsz otthon - oldják meg a kiszállítást

TE vagy a vásárló, és az diktál, akinél a pénz van

2013. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

egyébként nekem ez valóban érthetetlen. én is szoktam így rendelni, szerencsére a barátnőm jelenleg úgy dolgozik, hogy kisebb dolgokat át tud venni a munkahelyén, de egy hűtő más tészta :)

egyszerűen nem értem milyen logika alapján szállítanak csak akkor, amikor az emberek dolgoznak... ráadásul többszörös áron, mint ahogy a posta kihozná, és oda be tudok menni meló után, elkérni a csomagot....

de mindenképpen azt javaslom, hogy ne te fuss a szolgáltatás után, nálad a pénz, és most nem az a világ van, amikor örülünk, ha vehetünk! :)

2013. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!