Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyesült Királyságba készülök,...

Egyesült Királyságba készülök, kétnyelvű a diplomám (magyar és angol lapja is van), ugye ezt elfogadják?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem eddigi ittlétem alatt, sokkal inkább a tapasztalat, valós szakmai tudás számít, mint sem a diploma. Ahol mindenképp kérnek diplomát, ott pedig mivel a magyar iskolákat nem ismerik, így tök mindegy. Én olyan munkakörben dolgozom, ahol Magyarországon diploma nélkül majdhogynem esélytelen lenne az elhelyezkedés, itt pedig gond nélkül dolgozom diploma nélkül. Szakmai interjún, esetleg próbamunkán jól kell teljesíteni, és akkor nincs gond. Itt nem ragaszkodnak annyira a papírhoz.(persze egy két szakma kivételével, mint orvos, mérnök, pénzügyes)
2013. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké... csak olvasgatok infókat, és írják, hogy kiutazás előtt szerezzük be minden papírunk fordítását, amit majd használni akarunk.

Lehet nem kell a diploma, de ha mégis, akkor jobb előre lefordíttatni, mint kint rohangálni...

2013. márc. 20. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

"Oké... csak olvasgatok infókat, és írják, hogy kiutazás előtt szerezzük be minden papírunk fordítását, amit majd használni akarunk.

Lehet nem kell a diploma, de ha mégis, akkor jobb előre lefordíttatni, mint kint rohangálni..."


Ha a diplomád két nyelvű, akkor nem kell lefordíttatnod.

2013. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Turistának felvesznek. :)
2013. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!