Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Posta kérdés! Banki átutalássa...

Posta kérdés! Banki átutalással utánvét. Hogyan? Mennyi idő alatt érkezik hozzá az összeg?

Figyelt kérdés

Ha a banki átutalásos módszert választom akkor tőlem sok pénzt von le a bank?

Én kp-ba adom oda a postán vagy a bankkártyámat kell odaadnom?

Az eladó mennyi idő múlva kapja meg a pénzt?


köszönöm!



2013. márc. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevered a dolgokat.

Leírnád kérlek részletesen, hogy pontosan mit szeretnél?

2013. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van olyan lehetőség a postán, hogy utánvéttel kérem melyet 2 féle módon rendezhetek:

- készpénzes fizetés (ezesetben majdnem duplája a postai díj)

- és banki átutalásos (ami sokkal olcsóbb mint a készpénzes)

Ezt nem értem, hogy hogyan lehet....


forrás:


[link]

2013. márc. 18. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert így nem kell szórakozni azzal a postának, hogy utána házhoz vigye a pénzt, meg nem kell tranzakciós illetéket meg egyéb fityfenét fizetni, hanem csak simán átutalják és kész.

Ezért jóval olcsóbb.

2013. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te szerintem kevered a dolgokat.


A bankszámlás dolog arra jó, hogy amikor a címzett kifizette az utánvételi összeget, akkor azt a feladónak a bankszámlájára utalják, nem kiviszi a postás a lakcímére. ennyi az egész.

2013. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Azért olcsóbb a bankszámlás dolog, mert az ajánlott utánvételes dolog az alábbiakból áll alapesetben:


súlydíj (110 ft) + ajánlott díj (250 ft) + utánvétel díja (305 ft)


És ha házhoz kéred az összeget vissza, akkor ennek megfelelően van utalvány díj, ami többlet költség. De ha számlára kéred akkor nem utalványon küldik vissza, ergó nincs utalvány díj.

2013. márc. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!