Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Veszélyes,...

Hogy is van ez? Veszélyes, vagy túlbonyolítom?

Figyelt kérdés

Rajta vagyok egy licitálós oldalon, de nem is ez a lényeg.

Hanem azt nem értem, hogy ha valaki felrak egy terméket 1 Ft-os licit áron, és mondjuk 20 000Ft-os azonnali áron, akkor ha én licitálok és más nem licitál, nekem azt a terméket oda fogja adni 1Ft-ért?

Nem hiszem.

Hol van az átverés, a bukta lehetősége?

Ennek az 1Ft-os licitnek mi a lényege?

Mi van akkor, ha az illető egy barátja rálicitál folyton az én licitemre, megvárják, mennyi pénzt adnék érte?

Hogy van ez?

Tapasztalatok?

Köszi.


2009. szept. 14. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez benne van a pakliban hogy kamú licitet fogsz ki és ráfaragsz. aki a neten köt üzletet számoljon azzal hogy 99% ban átverik. fű alatt szoktak megegyezni hogy ne legyen adó és jutalék sok a vatera és hasonlók felé...1 FT,. soha nem viszel el semmit!
2009. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha minimáláras a termék, akkor akkor lesz a tiéd a termék, ha a licited legalább a minimálárat eléri és ha a te licited a legnagyobb. Ha pl. a barátja rád licitál és ő jön ki az aukció nyerteseként, az eladónak, akkor is kell jutalékot fizetni a szolgáltató felé.
2009. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A zsibvásárról van szó, még nincs jutalék, és nincs minden esetben minimál ár.

Köszi.

2009. szept. 14. 10:58
 4/4 Hintalow ***** válasza:

Attól függ, én is most adtam el csomó terméket vaterán, mert nem kellettek a költözés miatt. Sok kábelfajta, 8gb-os vinyó, webkamera talp nélkül stb. mind mind 1 Ft-os aukcióval indult. Azért jó ez, mert elsődlegesen az volt a célom, hogy vigyék, nem az, hogy keressek vele.

Az 1Ft-os indítás azért jó, mert pszichikailag motiválja az embereket a versenyre. Volt olyan termékem, amit 10.000Ft-os fix áron nem vittek el (így is olcsón adtam) erre berágtram, feltettem 1Ft-os aukcióval simán, erre 15.000Ft-ért vitte el a nyertes...

2009. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!