Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen vettem egy cuccot....

Ebayen vettem egy cuccot. Idáig mindig küldték a feedbacket nekem is max 2 napot vártam. Azonban 1 eladó már 5 napja nem jelzett vissza rólam. Később fog majd, vagy nem is muszáj az eladónak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem muszáj, másrészt az a megszokott, hogy az eladó csak akkor készít feedbacket, ha már a vevő megtette és elégedett. Te eddig pont olyanokba futottál bele, akik nagy forgalmat bonyolítanak és nem törődnek a rendelés sorsával. Szóval ha magánszemélyektől vásárolnál, akkor tapasztalnád amit mondtam.
2013. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en, mint elado, mindig azutan hagyok feedbacket a vasarloimrol, ha fizettek, onnatol mar nem valtozik semmi, mert vagy megkapjak a cuccot vagy nem, de az en velemenyem roluk valtozni nem fog, fizetnek idoben, kapnak + ertekelest es ennyi


de amugy jol irta elozo, nem kotelezo senki senkinek feedbacket hagyni

en mar vagy 3 eladotol nem kaptam (mint vasarlo) de ezek mind ilyen tizenhuszonezer nagysagrendben adtak mar el dolgokat, gondolom elfelejtettek, de engem nem kulonosebben erdekel

2013. márc. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!