Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a TMSz...

Hallott már valaki a TMSz mobilflottáról?

Figyelt kérdés

Bővebb információ ezen a nem túl bizalomgerjesztően összedobott weboldalon: [link]


És rákeresve a Google is csak 3 találatot dob ki.


Nagyon tetszik, hogy másodpercalapú a számlázás, nagyon alacsony a percdíj minden irányba és csak havi 4065 az előfizetési díj, aminek a nettója teljes egészében lebeszélhető. Bővebb infó itt: [link]


Belépés szükséges, utána vannak elérhető PDF fájlok, amiben minden dokumentálva van.

Login: demouser

Jelszó: demouser


Az érdekelne, hogy mennyi esély van rá, hogy erre véletlenül bukkantam rá és teljesen ismeretlen az emberek számára? Miért nem beszélnek róla mindenhol, osztják meg közösségi oldalakon és úgy általában miért nem dob ki a Google több százezer találatot, ahol fórumokon és máshol beszélnek róla?


Vagy legalább azt, hogy túl szép, hogy igaz legyen és SCAM az egész és csak a 4500 forintos előre utalandó összeget akarják lenyúlni az emberektől?



2013. febr. 6. 16:26
 1/3 Draki válasza:
Szia! Megnéztem szerintem nem kamu. Egyszerűen nem olyan jó, hogy sokan beszéljenek róla. Ennél tudok ajánlani jobb flottát is, igaz oda 10.000 Ft a beugró, de végül is csak egy egyszeri díjról van szó, tehát ha valaki használja a telefonját akkor megéri.
2013. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha tudsz jobbat, akkor ki vele. Nem is azért írtam le, mert ANNYIRA jó, hanem mert az összes szolgáltató összes (nem flottás) díjcsomagjától jobb. De ha te tudsz jobbat, akkor inkább az érdekelne. Egyszeri 10000 nem sok, havonta már az lenne még lebeszélhetőként is, mivel annyit nem beszélek. Részleteket tudsz mondani?
2013. febr. 8. 17:16
 3/3 lbpref válasza:

Én nem flottázok.

VoIP, meg freevoipdeal. Igaz, okosteló és mobilnet kell hozzá, de az ma már talán alap egy okostelónál. Otthon meg wifi.

3,5 Ft körüli a percdíj € árfolyamtól függően, vezetékes pedig feltöltésenként 4 hónapig ingyenes.

2013. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!