Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a Royal...

Hallott már valaki a Royal Medical Kft-ről? , másnéven Royal Life International Kft.

Figyelt kérdés
Csak egyetlen honlapot találtam, ahol írnak róluk, s ott sem sok jót.

2013. jan. 7. 17:28
 1/5 anonim válasza:
8%
A Royal Life cég, egészségmegőrző termékeket értékesít direktben, azaz kereskedők útján a végfelhasználóknak. A Royal Medical Kft. nem a Royal Life International Kft. csak hasonló képen működik, de teljesen más gazdasági társaság, ezért lehet őket összekeverni, akár egy kapta fa alá tenni. A Royal Life -nál jutalétkosrendszer van. Sajnálatos módon, Magyarországon ezt a típusú rendszert lejáratták (direkt értékesítés, jutalékos-rendszert), ezáltal olvashattál negatív véleményt a cégről, mivel a többi lejáratott céghez sorolják be. Amúgy Magyarországon a legmagasabb jutalék százalék a Royal Life -nál van, ezért éri meg ennél a cégnél kereskedő lenni. Meg a termékek ára is reális talajokon mozog, a többi hasonló céghez képest! De olyan cég nincs Magyarországon, ami mindenkinek jó, megfelel :)
2013. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A cég hivatalos honlapja: www.royal-life.hu
2013. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Magyarországon sok direkt marketing, termék bemutatós cég van,de eddigi tapasztalataim szerint a Royal Life a legkorrektebb!!! Itt nem 800 ezerért adnak egy közepes gyógylámpát (mint a nagy Z cégnél :) ), hanem még reálisnak mondható kb 200 - 300 ezért megkapható. Remélem ez így is marad :)
2013. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A tájékoztatás nem teljes körű. A termék leírásért cégünk felelősséget nem vállal. Forrás: Internet"

ez azon termékük leírásának az utolsó sora amit prognózisom szerint a jövő héten próbálnak meg eladni nekem. még a beetetési fázisban járunk...

2014. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kiss tetu válasza:

Oh igen!!! Tényleg nagyon korrektek 230 ezerért olyan terméket ami máshol 25-30 ezer között kapható! Ha ember vissza vinné 8 napon belül lerázzák és így beszélnek vele: "Csinálj amit szeretnél, nagy ívbe leszarom!

Az ilyen embereket vagy én szoktam megverni, vagy ha nincs kedvem akkor agyba főbe megverettem és lehugyozom utána!

Te egy gyáva féreg vagy!

Aki nem képes megmondani, hogy kicsoda, csak egy PRIVÁT e-mail címre írogat f...szságokat....

Mert buta mint a segg!!!!!"


Hát ennyi!

2014. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!