Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 évesen mivel szerezhetnék...

14 évesen mivel szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet. Dekoratív csajszi vagyok, mindig mosolygok, jó a kisugárzásom, és benne vagyok mindenben. :) Persze nyilván nem milliókat akarok keresni, de valamennyi azért jól jönne, mert nincs zsebpénzem, meg semmi... Akármi bolondság is jöhet akár, nem feltétlenül komoly munkák. Bármi! Ötletek? (Olyanokat ne mondjatok, hogy álljak ki a sarokra, meg ilyenek, mert az kizárt dolog...) Itthon tanulok, szóval van időm. Elfoglaltságnak is jó lenne a tanulás mellé, úgyis mindig unatkozom. :)
2009. szept. 1. 20:53
 1/5 anonim válasza:
37%
Nem kell kiállni a sarokra, sőt, oda csak az alja kvrvák állnak. Neten hirdesd magad, ugranak a pasik a finom pipihúsra.
2009. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket mellőzzük, ha lehet... :D LOL
2009. szept. 1. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát az Egyesült Államokban van a youtube egy programja.Ami arról szól,hogy ha feltöltesz egy videót,és sokan megnézik,akkor egy idő után szponzorált linkek jelennek meg a videónál.És az ebből jövő bevétel 70%-a a Tied,amit egy számlán írnak jóvá.Ez még csak az USA-ban van,de hamarosan az egész világra szélesítik,valószínüleg.Segíthetsz még füvet nyírni,időseknek segíteni bevásárolni,és hsonlók.De eszembe jutott a kocsimosás bikiniben is :)
2009. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én nyáron pl. elmentem gyorsétterembe dolgozni, illetve a szüleimen keresztül kaptam aktatologató munkát - de ezt hangsúlyozom, hogy NYÁRon volt. :) Tanév közben szerintem nem engedélyezik (hivatalosan, persze), hogy dolgozz, de ha nem megy a tanulás rovására, akkor kereshetsz a MelóDiák-on vagy más diákmunkaszolgáltatókon keresztül napi pár órás munkát. Szórólapozás, újságkihordás, ilyenek egész évben szokott működni. [link]
2009. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha jól tanulsz egy tantárgyat vállalj belőle korrepetálást én láttam olyat hogy középiskolába 1000-et elkért egy órára
2009. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!