Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy olyan gondolatom,...

Van egy olyan gondolatom, hogy van egy feketelista. Bővebben lennt!?

Figyelt kérdés
Amire a cégek felteszik a volt alkalmazottat, hogy ha mondjuk nem bírta a képét, vagy nem neki megfelelően dolgozott. Ezt a feketelistát pedig, minden cég láthatja, és akkor nem kap az az ember munkát, aki rajta van. Nemtudom honnan jött az ötlet, de félek ettől. Mit gondoltok róla?
2009. aug. 31. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal prózaibb módon működik:

Az önéletrajzodban szerepelnek az előző munkahelyeid. A HR-es, ha nem rest, akkor felhív egyet-kettőt, hogy miért váltak meg tőled! Főként, ha azt látja, hogy évente más-más helyen dolgoztál!

2009. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ez egy baromság. Természetesen nincs ilyen lista. Vagy csak nekem nem mutatták meg,amikor fel akartam valakit venni és kénytelen voltam magamtól választani...
2009. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondom, ez csak egy hirtelen gondolat volt.Nem úgy modtam, hogy Én erről tudok.
2009. szept. 1. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen lista hivatalosan nincs, de szerintem nemhivatalosan sincs, hiszen arról mi HR-sek tudnánk.

Egyébként ha kiderülne, akkor "nagyot szólna".


Ami valószínűbb, hogy a HR szaki utánad érdeklődik, vagy a volt céged embere "figyel" hova mész és utánad próbál "nyúlni".

2009. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért az kicsit durva, hogy utána próbál valaki nyúlni, az embernek:S Ezzel valaki megélhetését kockáztatja...De biztos van ilyen:S

Köszönöm a választ!

2009. szept. 8. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!