Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 milliárddal mit kezdenél?

2 milliárddal mit kezdenél?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 22:56
1 2
 1/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Jótékonykodnék, befektetném, kifizetném minden rokonom adósságát
2013. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Majd eldöntöm, ha rámbíznak egy minisztériumot :P
2013. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Létrehoznék egy alapítványt és tehetségekre vadásznék, őket kiemelném és támogatnám a sikereikben.
2013. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lelépnék egy lakatlan szigetre, építenék egy szép házikót, és sz@rnék mindenre, mindenkire :D
2013. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A nagy részét eladományoznám, mert tartok tőle, hogy ilyen összeggel megszűnne a küzdeni akarás az életemben és az életcél hiányába pusztulnék bele pár év múlva. Más kérdés, ha egy ilyen vagyont magamtól halmoznék fel és fokozatosan megtanulnék vele bánni, ahogy növekszik, de ha az ölembe hullana, a 90%-át biztos jótékony célra fordítanám, mert nem lennék felkészülve a pénz kezelésére.


A legtöbb egyszerű embernek még néhány milliós hirtelen jött összeg is felfoghatatlan és nagyon hamar elverik, nálam ez lenne az az összeg, amivel nem tudnék egyik napról a másikra megtanulni bánni.


Borzasztó. :D Olvastam már pár, maximum pártízmillióról szóló hasonló kérdéseket és azokra mindig volt épeszű válaszom, mert azt még van hova növelni, de ezt? Levert a lábamról.

Úgy értem a kamataiból is kb. naponta 1 millió forint semmiből termelődő, elkölthető pénz jönne össze.


Visszakérdezek: Ha ennyi pénzetek lenne, mit tennétek az életben? Lenne miért élnetek még, a tudattal, hogy bármilyen eddigi vágyatok az öletekbe hullhat egyik napról a másikra? Az élet céltalan élvezete elég lenne számotokra, hogy felkeljetek minden reggel?

2013. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Visszakérdezek: Ha ennyi pénzetek lenne, mit tennétek az életben? Lenne miért élnetek még, a tudattal, hogy bármilyen eddigi vágyatok az öletekbe hullhat egyik napról a másikra? Az élet céltalan élvezete elég lenne számotokra, hogy felkeljetek minden reggel?"


Simán.

Majd szólj, ha lesz ennyid, és akkor adhatod nekem a 90%-át :P

2013. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dogmatix91 ***** válasza:
80%
Miért ne lenne értelme az életnek? Más célokat tűznék ki magam elé. Azzal foglalkoznék amit szeretek, még akkor is ha nem származik belőle profitom. Nem hiszem, hogy elverném mindenféle szarságra. Nem kéne luxus sportautó meg több száz négyzetméteres ház. Minden esetre nyaralni minden évben elmennék 2x1hónapra és vinném a legjobb barátaimat :D Persze akkor se Ritz meg Hilton, mert nincs igényem arra, hogy elszívják a levegőt ha fingok egyet, nehogy megérezzem miközben kobe marhát eszek az arany villámmal :D
2013. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 30%-ot adományoznék,10%-ot magamra költenék:a mostani lakóhelyemtől min.50km-re költöznék,ház,autó vásárlás és ebből élnék és továbbra is dolgoznék v.mit. 10%-ot a családomban osztanék szét(szülök,testvérek,u.testvérek) úgy,hogy egy egyszeri nagyobb összeg(20 millió) és utána havonta (20-50 ezer)rendszeres támogatás formájában.A maradék 50%-ot 10éves államkötvénybe fektetném ennyi idő alatt már fel lehet dolgozni,hogy gazdag vagyok.
2013. jan. 15. 08:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 15 millió kellene belőle (az viszont sürgősen, mert életem vállalkozása csak arra vár, hogy ennyiért megvegyem). Ebből biztosítani tudnám minden további szükségletemet. A többinek a kamatait használnám családi és jótékony célokra.
2013. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én cápákat telepítenék a Balatonba, vennék egy cápavadász hajót, bérelnék hozzá legénységet majd levadásznám a dögöket!
2013. febr. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!