Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Telenorral volt egy...

SOS! Telenorral volt egy részeltfizetési megállapodásom. Nem tudtam 3 részletet befizetni, minden értesítés nélkül átadták a Credit Expressznek. Mit tegyek? Ez jogos?

Figyelt kérdés
A megállapodásban "csupán" ez áll: "amennyiben az előfizető a határidők bármelyikét elmulasztja, a teljes tartozás azonnal esedékessé válik". Ez rendben is van, nem zárkózom el a fizetéstől, tudomásul vettem ki is fizetem ha már nem tartottam a megállapodást. De! azzal nem értek egyet hogy lehet az hogy minden előzetes értesítés nélkül átadják az ügyet egy másik cégnek? küldték volna legalább ki Ők (telenor) egybe a teljes összeget ha már esedékessé vált. de így hogy se szó, se beszéd .. ? a behajtó cég természetesen + díjakat is felszámolt! ráadásdul a fizetési felszólításukhoz nem mellékelték a megbízási szerződést, csupán annyit írnak a Telenor megbízta őket. szerintem ez se így megy. mit csináljak? van itt hozzáértő vagy hasonló cipőben járó? Én szeretném kifizetni a tartozást mert jogos, csak a C.E-nek nem szeretnék adminisztrációs meg mindenféle díjakat fizetni! Telenornak írjak hogy kifizetem a tartozást NEKIK, állítsák le a behajtást meg különben sem értesítettek hogy átadják az ügyem, vagy egyezkedjek és kérjek (akár kamatmentes) részletfizetést a Credittől? Vagy esetleg simán besétálhatok egy Telenor üzletbe és kifizethetem a tartozást, megúszva ezzel a behajtó cég díját?
2013. jan. 14. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán besétálhatsz, tapasztalatból mondom, akár részletekben is befizetgetheted, másnak ne fizess semmit, nincs miért.
2013. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!