Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen valutában takarékoskodjak?

Milyen valutában takarékoskodjak?

Figyelt kérdés
Az Euróról sokfelé sok rosszat olvastam. Mindenféle kötvényekben, papírokban nem bízok. Mi a véleményetek a svájci fizetőeszközről? Munkába álltam és takarékoskodni szeretnék a fizetésemből. Egyenlőre a szüleimnél lakom, ezért tehetem meg.

2012. dec. 30. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10:


Neked sok földed van bérbeadva és jelentős bevételed származik belőle? Tudsz esetleg segíteni abban, hogy Budapest határában lévő szántó éves bérleti díja kb hány forint kellene legyen négyzetméterenként vagy aranykoronában?

2012. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Flector 67 ***** válasza:
Hát ehhez az aranykorona értéket kell tudni. Mellesleg érdemes olyan földet venni, ami már bérbe van adva, vagy már régóta műveli egy cég.
2012. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Flector 67 ***** válasza:
Nálunk 1500-2000 Ft/aranykorona/év értéken vannak földek bérbe adva.
2012. dec. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!