Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán érdemes minimálár...

Vaterán érdemes minimálár nélkül eladni?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az olyan termékeknél, ahol nincs minimálár, ott 1 Ft a kikiáltási ár.

Ha én kirakok egy terméket minimálár nélkül, akkor nincs értelme 1 Ft fölé tenni a kikiáltási árat? Ha beírom, hogy 1000 Ft a kikiáltási ár, akkor is kaphatok 20 Ft-os ajánlatot?


2009. aug. 25. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a minimálár a teljesen hülye eladók miatt van, akiknek halovány fogalmuk sincsen, hogy mit is akarnak.


én, ha el akarok adni valamit, akkor tudom, hogy mennyit akarok érte kapni és annyi a kikiáltási ár. annál csak nagyobbat lehet licitálni.


szerintem ez a minimálár, olyan "licitáljon csak a sok idióta, úgysem adom el" hozzáállás.

2009. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Én azért kérdem, mert 100 Ft a minimálár opció! Akkor a kikiáltási áram alá nem tud menni a licitáló - így értelmeztem, amit írtál. :)
2009. aug. 25. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A minimálár a legnagyobb gyökérség amihez eddig szerencsém volt. Mi a rák haszna van annak, ha a rendszer azt írja ki, hogy 1 Ft, amikor min 2000 ért lehet elvinni?? Hát semmi... de mindegy, mert ez egy külön, fizetős opció, csak a vatera meg a teszvesz jár jól vele.
2009. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
kikiáltási ár vs minimál ár.a minimál ár az, amikor megadhatod hagyományos licitnél, hogy mekkora legyen az az összeg, ami felett eladod a terméket.ha ezt nem érik el, akkor marad a tiéd, függetlenül attól, hohy hanyan licitáltak rá. a kikiáltási ár az ahonnan indul a licit.
2009. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
előző vagyok. a minimál ár nem hülyeség, arra azt állítod be kedves első, hogy mennyi az az összeg ami neked minimum kell, viszont lehet, hogy jóval afelett fog elkelni
2009. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Számomra az nem volt világos, hogy ha nem adok meg minimálárat, akkor licitálhat-e a vevő a kikiáltási ár alá. Most akkor hogy van ez? :S

2009. aug. 26. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
nem licitálhat a kikiáltási ár alá, a licit értelemszerűen felfelé megy
2009. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a minimál ár nem hülyeség, arra azt állítod be kedves első, hogy mennyi az az összeg ami neked minimum kell, viszont lehet, hogy jóval afelett fog elkelni"


amennyit minimum kapni szeretnél érte, azt állítsd be kikiáltási árnak.


tudod hány olyan aukció van, ami 1 forintról idul, de sokezer forint a minimál ár? ennek mi értelme?


A vevővel meg főleg kicseszés, mert keresek valamit, nyilván van egy árszint, amit adni akarok érte, de hiába teszem pillanatnyi ár szerint sorrendbe a cikkeket, mert ott van az a kib*szott minimálár.

2009. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!