Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán a különböző dolgokat...

Vaterán a különböző dolgokat (lekoppintás, minimálár, kiemelés, hasonlók) mikor kell fizetni, ill mi történik azzal a felhasználóval, aki x idő elteltével nem fizeti?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor kell fizetni, majd ha küldenek egy emailt, hogy kiszámlázták a tételeket, ott lesz egy határidő, ami ha letelik 7 napod van még, ha az a 7nap letelik, kamatozik és behajtó céghez kerül, így 500 forintból 4-5ezer lesz.
2011. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

és az kb mikor lehet?

mert nemrég kaptam meg egyik rokonom vateráját és van 300ft tartozás rajta (amit nem én csináltam) és még egy emailt sem küldtek se az övére, sem emailváltoztatás után az enyémre

2011. jún. 11. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
vaterán nézd meg : beállitások/számlázás/számlázott tételek, ott lesz egy határidő, és valószínűleg már érvényben van a 7napos, ki kell fizetnie, mert az accountot felfüggesztik, és nem tudsz majd belépni, neki meg majd megy az 5ezres számla. Nem értem 300ft-on miért kell szarakodni, majd tanul belőle. Az ő címére van számlázva gondolom, tartozással adta már oda az accountot.
2011. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudta, h rajta van

Kiszámlázás dátuma Fizetési határidő

2009/01/15 2009/01/25


és még mindíg azt a 300Ft-t mutatja, h annyit kell befizetni

2011. jún. 11. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
fordulj az ügyfélszolgálathoz, és mondd el mi a helyzet, biztos hibás..
2011. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mi hibás?
2011. jún. 11. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!