Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp Szép kártya,2012. jan....

Otp Szép kártya,2012. jan. Tól van, a kibocsátást követő év végéig kell levásárolni, de ez mit is jelent pontosan?

Figyelt kérdés

2013. év végéig,vagy ez év végéig????

Mert sokan úgy értelmezik, hogy dec. 31 ig le kell vásárolni mert elvész...


2012. dec. 7. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:

2013 dec 31


csúnya is lenne ha ez év vége,hisz alig 2 napja kaptam rá a decemberi összeget...

2012. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:

A 2012-ben feltöltött juttatásokat 2013. dec. 31-ig kell elhasználni.

A 2011-esek járnak le idén.

2012. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi,én is így gondolom.:)

Már 2011.ben is volt aki kapott Szép kártyát?Mer tavaly még csak Cafetéria volt, amit a Tescóban is le lehetett vásárolni....

Ezt meg olyan nehéz ,legalábbis itt Borsodban nem sok hely van sajnos,ahol le lehet vásárolni.

2012. dec. 7. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Minden infó itt van, regisztrálj be, és részletes kimutatást is kérhetsz a felhasználható összegekről.

2012. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok,szintén borsodi


Miskoclon húsboltok is elfogadják,sétálón is és búza tértől ahogy mész a szinva park fele,ott is,nem is drágább mint máshol,mi oda járunk,és szép kártyával fizetünk

2012. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi,igen azt a pár helyet tudom én is ,de azt is pár hónapja...

Viszont nem Miskolcon lakunk,és ha vásárolni akarunk, be kell utazni,mert a mi környékünkön nem fogadják el sehol..:(

Jobban is elterjedhetne...

2012. dec. 7. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.

szabadidő részére mi is kértünk mindketten,de nem gondoltam hogy ennyire nem fogadják el.Még a vendéglátás csak-csak,de a szabadidő...

de majd jövőre szállásra


örüljünk inkább hogy adják,nem kötelező.

2012. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Így van!:)

Megnéztük az oldalt, tényleg azt írja, hogy 2013.dec.31. ig fogadják el!:)

2012. dec. 8. 06:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!