Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet ilyet árulni TeszVeszen?

Lehet ilyet árulni TeszVeszen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e teszveszen árulni házilag készített terméket?

Ezt olyanra értem, hogy pl. aki tud varni, megvesz textil boltba anyagot, abból csinál párnahuzatot, párnát, és eladná?

Az hogy pl. lehet kapni disney-s anyagot,stb. márkás anyagot, attól még mert házilag készített lehet eladni?

Köszönöm


2012. dec. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet,van is fenn már ilyen elég sok
2012. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De pl. vásároltam múltkor egy playboy párnát, ami teljesen úgy nézett ki mint az eredeti, hiszen lehet ugye takarót, anyagot kapni, és abból az illető tudott varrni párnát.

Hogyan kell hirdetni? mert olvastam most a szabályzatot és tiltott termékek között van, a hamis, vagy hamisított termékek.

2012. dec. 6. 09:19
 3/6 A kérdező kommentje:

és végülis hamisításnak felel meg, mert nem boltban vásárolt termék, hanem házilag varrt, de ugyanakkor az anyag, a plés amiből készül eredeti.

Szeretnék tisztában lenni vele, nem szeretnék,h bármi következménye legyen, ha feltennék ilyen terméket, akár kizárás..

Nem hirdetném eredetinek,de nem tudom fel lehet e tenni.

2012. dec. 6. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de a Meska.hu pont erre van kitalálva!
2012. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hirdesd saját készitésű playboy ágyneműként,leirásban pedig ird oda hogy ezt te varrod és nem lehet belekötni,nem megtévesztő
2012. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hamis, hamisított terméket úgy képzelj el, hogy lekoppintod egy márka termékét, ugyanolyat varrsz, és a hozzá "lopott" eredeti címkét varrod rá, mintha a márkagyár készítette volna, ráadásul úgy hirdeted, mintha az is lenne (tehát megtéveszted vele a vevőt). Vagy (hülye példa) levarázsolod a hűtőről a márkajelet, és egy márkásabb hűtő jelét varázsolod rá. Ezek a "hamisított" termékek.


Attól, hogy én varrok egy Vuk mintájával ellátott anyagból pizsamát, kispárnát, ágyneműt, nem tartozik ebbe a körbe, főleg ha jelzed, hogy saját készítés.

2012. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!