Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen vasaroltam egy cuccot,...

Ebayen vasaroltam egy cuccot, amivel problemaim adodtak, vki pontos infot?

Figyelt kérdés
Egy procit nyertem liciten, 190 euroba kerult. PayPal-on azonnal kifizettem a cuccot egy maganszemelynek, de a kuldesi szamot elirta igy nem tudta levenni a paypal kontjarol. Visszautalta a penzt h banki atutalassal fizessem neki ki. En Erdelyi vagyok, o pedig Nemetorszagi. 50 euro az atutalas, nem fogom igy neki elkuldeni, mivel nem eri meg nekem. Barmi kovetkezmenye lehet ennek ? Konkretan arra gondolok h jogi lepeseket tehet vagy sem ? Ebayen pozitivat adott es a kifizetes is ott ki van pipalva. Mar 2 honapja tart a dolog, elavulas eselye fenn all, es nem tehet semmit? Koszonom elore is a valaszokat es a segitsegeteket!

2012. dec. 4. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy külön akarja hogy utald? Simán leléphetne így a pénzzel és cuccal, senki nem adná már neked vissza. Ilyet nem csinálhat, hogy azt mondja utalással küldjed. Ha valóban el akarta volna adni akkor paypalon megoldja, ahogy azt szokás. Ez nem a te hibád, hanem az övé.
2012. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsanat, egy reszlet kimaradt. a processzort nekem azonnal elkuldte! es meg is kaptam. csak o ra 2hetre probalta levenni a penzt, es azutan kezdett nekem irogatni. es en mondtam h nem tudom megoldani es azzal fenyegetozott h jogi lepeseket fog tenni. ettol felek.
2012. dec. 4. 11:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg tehet jogi lépéseket, mivel te megkaptad az árut.

Az lenne a legtisztább, ha átutalnád neki. Van olyan opció az utalásnál, hogy a költségek a kedvezményezettet terheljék, így te csak annyit utalsz amennyi a termék volt (190€.) Mivel ő írta el a számot, így téged nem terhelhet többlet költségekkel. EU-n belül pár € szokott lenni a nemzetközi átutalás, de ez már az ő költsége.

2012. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!