Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nagy a diulemmám, mit lehet...

Nagy a diulemmám, mit lehet ilyen esetben tenni?

Figyelt kérdés

A napokban vásároltam számítógépembe egy grafukus kártyát interneten keresztül. Úgy döntöttem a kártya adatai alapján hogy nekem az a kártya tökéletes lesz. Megrendeltem, másnap ki is hozta a postás, és mikor át adta vettem észre először a dobozát, hogy abszolút nem ugyan az mint amit a webshopon láttam. Kicsit tüzetesebben átnézve az adatait, azok sem stimmeltek. Viszont a neve teljesen megegyezett azéval amit én kinéztem magamnak azon az oldalon.

A webshop képillusztrációján szereplő kártya és a hirdetés neve között egyetlen egy szám eltérés volt található, az adatai között úgy szintén. Viszont a két kártya között majdnem 20 ezer forintos külömbség, annak a javára amit én választottam az oldalon, ahhoz képest amit kaptam. A kártyát garanciálisan vettem, hivatalos webshop boltból vadonatújonan.


Ilyenkor mi a tehendő? Élhetek reklomációval abban bírzava hogy tesznek valami az ügy érdekében az én szempontomból pozítívan, vagy csak üres köröket járnék feleslegesen? Nem kevés energiámba került előbányászni az internet szövevényes hálója mélyéről, majd összegyüjteni rá az abszolút nem kevés pénzt, sőt sok pénzt, és ráadásul csalódnom kelett amikor nem azt kaptam meg amit én rendeltem azon kívül hogy csak a neve egyezett azéval amit én kiválasztottam.


Titkon valahol abban reménykedek hogy ez így vásárlói félrevezetésnek számít, hiszen az is, és hogy azt a grafikus kártyát fogom igen is megkapni, amit én ott fent az oldalon kiválasztottam hiába kerül majd 50 ezer forintba az én általam kifizetett 30-hoz képest. Van erre esély?



2012. dec. 3. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A webshop képillusztrációján szereplő kártya és a hirdetés neve között egyetlen egy szám eltérés volt található, az adatai között úgy szintén."


Most akkor van különbség vagy nem?

2012. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

1etlen szám eltérés pl 4gigas proci 1 gigás proci

Jelen esetben videokártyára nem mindegy hogy 4gigas vagy 1 gigás, előző hozzászóló nah szerinted akkor van különbség vagy nincs?

2012. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1 "gigás" proci nincs, maximum egy gigahertzes.


Másrészről igen fontos részlet, hogy van-e különbség, mivel a kérdező egyszer azt írja, hogy " a neve teljesen megegyezett azéval amit én kinéztem magamnak azon az oldalon. ", később meg azt, hogy volt különbség (1 betű) a típusában.


Na ez a nem mindegy.

2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
MI A PONTOS TIPUS SZÁMA ANNAK AMIT RENDÉLTÉL ÉS AZÉ AMIT KAPTÁL?
2013. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!