Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megszűnik a SZÉP kártyám, ha...

Megszűnik a SZÉP kártyám, ha elfogy róla a pénz, és az új munkahelyemen nincs ilyen juttatás?

Figyelt kérdés
Megszűnt a munkahelyem,ahol adtak SZÉP kártyát.Azóta a rajta levő pénzt elköltöttem nyaralásra! Most másik munkahelyen dolgozom,ahol nincs semmilyen cafeteria,nemhogy SZÉP kártya! Ilyenkor mi lesz?
2012. dec. 1. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy mi lesz? A "rendes" fizetésedből mész majd nyaralni.
2012. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg...én arra vagyok kíváncsi,hogy a kártyával mi lesz,megszűntetik,vagy mi? Mert ha később olyan melóhelyen kötök ki,ahol adnak SZÉP kártyát,akkor újat csinálnak,vagy a régire is tölthetik a pénzt?
2012. dec. 1. 13:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehát,ha nincs rajta mozgás,akkor passzívan áll,vagy megszűnik? Csak pár hónapig kaptam a másik melóhelyen,de itt meg semmi,és az érdekelne,hogy ilyenkor mi a helyzet...
2012. dec. 1. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudom. Végül is nem foglal olyan sok helyet, ha gondolod, tartsd meg.
2012. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ja,nem mintha sok helyet foglalna,csak valahogy érdekelne a dolog...
2012. dec. 1. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szűnik meg magától,csak ha a céged kéri.De mivel ők ebből hasznot nem látnak,nem szüntetik meg.


Ha az éven kaptál rá pénzt,jövö dec 31-ig él a kártyád.Ne dobd ki,mert érvénytelen nem lesz,uj munkahely erre tölthet ha ad majd,akkor simán mondod h neked van,nem kell igényelni.

2012. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor jó,amúgy se akartam kidobni,remélem egyszer lesz olyan melóhelyem,ahol még hasznát vehetem a SZÉP kártyámnak...
2012. dec. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!