Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forex vagy részvény? Melyikben...

Forex vagy részvény? Melyikben utazol és miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 21:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Egyikben sem, de ha választanom kellene akkor egyértelműen részvény, mert a forex kiszámíthatatlan."


Semmivel se kiszámíthatatlanabb egyik a másiknál.

2012. dec. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Végre valaki bevallja, hogy csak bukott rajta és nem ódákat zeng róla.


Ez nem a kishalak területe, nem tudsz szembeszállni a bankokkal."


Minek is kéne ódákat zengeni róla? Ez egy szakma, ami adott esetben rendkívül jövedelmező is lehet, de ugyanúgy kemény munka szükségeltetik a pénzkereséshez, mint bármi más területen.


A második mondatod meg szimplán értékelhetetlen. Mi az, hogy szembeszállni a bankokkal? A devizatőzsdén? Minek? Mikor? Nem szállsz te szembe senkivel, max a trenddel, amit viszont nem tanácsos megtenni :)

2012. dec. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Szia! Forexet tanultam a fősulin, aztán még magánban is, aztán még tovább. Majd 3! buktam el a tőkét. aztán kereskedő robotokat is próblátam+kezelt számlát is több helyen, több tucat forex számlám volt éles összesen. azzal is buktam. párhuzamosan részvényeztem is. Azon sem nyertem annyit, hogy eget rengető legyen. Szóval nekem nem jött be!"


Korrekt válasz. Általában mindenki (a próbálkozók 99%-a) elbukja az első 1-2 tőkéjét, aztán utána 100-ból 5 embernek sikerül hosszútávon is nyereségessé válnia, a maradék 95% pedig feladja. Nem való mindenkinek, ahogy más szakmák sem.

2012. dec. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak, hogy válaszoljak a kérdezőnek is:


teljesen mind1, ugyanaz mind a kettő. A technikai elemzés 100% hatékonysággal alkalmazható mindkettőre. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy nincsenek veszteségek, hiszen bármely nyereséges stratégia folyamatos járulékos veszteséggekkel operál. A lényeg, hogy ha van egy jó stratégiád (ez a könnyebbik része) és képes vagy a saját stratégiád szabályait következetesen betartani (na ez az, amire 100-ból 95 ember képtelen) akkor nyereséges leszel, és kész. Tökmind1, hogy euróval, vagy apple részvényekkel kereskedsz.

2012. dec. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Flector 67 ***** válasza:
68%
Aki 5-12% havi hozamot ért el, vállal vagyonkezelést is?
2012. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Természetesen nem.

A rendszer profin van kitalálva, mézesmadzag szerűen.

Túl magas költséggel üzemel, drága teljesítési díjak.

Amire a infó hozzád eljut, már késő.

Ezt házi szinten nem lehet napi szinten űzni.

Eseti jelleggel, amikor láthatóan valami jó árban van érdemes megvenni, nyilván felmegy az ára...

2013. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!