Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forex vagy részvény? Melyikben...

Forex vagy részvény? Melyikben utazol és miért?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik átverés !
2012. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Egyikben sem, mert nem vagyok elég közel a rendszerekhez, hogy a legjobb információkat kapjam meg, hogy a leggyorsabban reagálhassak... és mellesleg hülye is vagyok hozzá.
2012. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyikben sem, de ha választanom kellene akkor egyértelműen részvény, mert a forex kiszámíthatatlan.
2012. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bajnokfiu válasza:
88%
Szia! Forexet tanultam a fősulin, aztán még magánban is, aztán még tovább. Majd 3! buktam el a tőkét. aztán kereskedő robotokat is próblátam+kezelt számlát is több helyen, több tucat forex számlám volt éles összesen. azzal is buktam. párhuzamosan részvényeztem is. Azon sem nyertem annyit, hogy eget rengető legyen. Szóval nekem nem jött be!
2012. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Végre valaki bevallja, hogy csak bukott rajta és nem ódákat zeng róla.


Ez nem a kishalak területe, nem tudsz szembeszállni a bankokkal.

2012. nov. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen Forex! Nekem egy komoly kezelt számlán van a pénzem, havi 5-12% teljesen reális hozam. Ezt hozta az utóbbi több mint 2 évben. Persze nagyközönség számára nem igazán elérhető.. Ahol 1-2 ezer dollárral el lehet kezdeni, az nagyon gyanús.
2012. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bajnokfiú! akkor te inkább részvénypárti vagy? Mert azt írod azon azért sikerült nyerned valamennyit.
2012. nov. 28. 16:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek van jó oldala, amit ki lehet használni a saját javadra. Forex azért jó, mert rendkívül likvid, nehezebb manipulálni egy darab személy által (többnyire elég a fontosabb hírekkor távolmaradni a piactól). A részvény pedig azért jó, mert a technikai elemzés szabályait jobban ki lehet aknázni.


Csak nagyon kell ismerni azokat a piacokat, amin kereskedsz. Én több éve foglalkozom vele, és 4 év folyamatosan tanulás, figyelés, elemzés stb. után tudtam tartósan profitban lenni.


Azt leszögezem, hogy tényleg az emberek 99%-ának nem való, és ők minden pénzüket elvesztik, mert ész nélkül, kevés információval beleugranak. Attól, hogy pár tankönyvben vagy egyetemen tanulsz róla pár szót, nem fogsz tudni kereskedni. Éveket kell figyelni, elemezni, visszakutatni rendszereket, stratégiákat, összefüggéseket, technikai, fundamentális szempontból, és csak sok tanulás után lehet valaki sikeres. Aki ezt az energiát nem fekteti bele, az bukik rajta. És ez az emberek 95%-a.

2012. dec. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

"Mindegyik átverés !"


LOL

2012. dec. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Egyikben sem, mert nem vagyok elég közel a rendszerekhez, hogy a legjobb információkat kapjam meg, hogy a leggyorsabban reagálhassak... és mellesleg hülye is vagyok hozzá."


Ha hülye vagy hozzá, azon nem lehet segíteni, amúgy nem kell hozzá semmiféle extra info, vagy gyors reagálás.

2012. dec. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!