Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak olyan internetes...

Vannak olyan internetes munkák amivel kereshetek egy kis +pénzt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Vannak.
2012. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
33%
Ebben a dimenzióban aligha.
2012. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fejlessz webes alkalmazásokat!
2012. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez pontosan, hogy működik utolsó?
2012. dec. 6. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:

El kell hozzá végezni egy sulit, egyéni vállalkozó, aztán neki indulhatsz.

De egy jobb suli 2 éves...

2012. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 simson510 válasza:

szia ezekkel kiegészítheted a pénzed!

ezekmár évek óta fizetnek mindenkinek többekközt nekem is.

de ezen az oldalon is utána járhatsz. csak jókat írnak róluk ;d ajánlom hogy mindhármat csináld mert úgy triplázod a pénzed. van még eg csomó hasonló oldal de én csak ezeket csinálom ezek biztosan kifizetnek. nem lessz másra szükséged csak egy ingyenes payplay számlára.


röviden a lényege ! reklámokat kell megnézned melyek mindegyike után 1-2 centet kapsz ha összegyűlik 2 dollárod az azonnal kiveheted payplay számlára onnan meg utalhatod a számládra. ha szerzel magad alá embereket azok katttintása után is kapsz pénzt. lehet venni tagságokat de az már pénzedbe kerül (bár megtérül garantálom) én sem nagyon hittem el azt hogyha befizetek valamit akkor én azt visszalátom valaha is. ezért azt csináltam hogy kattingattam ingyenesen aztán amikor összegyült a pénzem elküldtem payplayra aztán abból a pénzből vettem prémium tagságot az oldalra. tehát teljesen ingyen dupláztam a bevételem. Egyébként mindenkinek ezt ajánlom MEGGAZDAGODNI NEM FOGSZ BELŐLE,MEGÉLNI NEM LEHET BELŐLE, DE EGY KIS PLUSZT HOZ A KONYHÁRA NEKEM EZ A HÁROM ÚGY HOGY 2-NÉL PREMIUM TAG VAGYOK HAVI 30 EZR körül HOZ HA NEM VAGY PRÉMIUM TAG OLYAN 15-20 KÖRÜL MAX. de ez attól is függ mennyi embert bírsz magadalá gyüjteni. remélem tudtam neked segíteni. oldalak címét sajnos nem lehet reklámozni ezért ha érdekel a dolog írj privit és küldöm a linkeket (bárki írhat)

2013. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mekkora kamu ember vagy, utolsó!
2013. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!