Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Könyörgöm valaki árulja már...

Könyörgöm valaki árulja már el a titkot, hogyan tudok egy nem hiteles tulajdoni lapot kitölteni azaz megszerezni egyáltalán eljutni odáig?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun regisztráltam onnan a link a kormányablakhoz irányított onnan pedig vissza az ügyfélkapura de a várt űrlap nem lett meg. Könyörgöm ha kint van a leírás mit kell csinálni akkor olyan nehéz dolog lett volna egy linket odatenni? Ezért utazzak 30km-ert hogy egy honlapra regisztráljak? Még jó, hogy a közösségi oldalak nem így működnek mert akkor megnőne magyarorszég közlekedési forgalma. :) Regisztráltam ideiglenesen (persze gondolom ez nem jó), elméletileg otthonról végezhető de azért be kell mennem a földhivatalba, hogy regisztráljak egy honlapon? Vagy milyen módon működik ez? Mindenhol megtaláltam a leírást de a konkrét űrlapot nem találom sehol. Sőt igazából azt sem tudom mit keresek. Csak a leírtak alapján elképzelni tudom.

2012. nov. 9. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapu regisztrációhoz az okmányirodába kell bemenni.
2012. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, az okmányirodában kell véglegesíteni a regisztrációt és utána tudod igénybevenni a szolgáltatásokat.
2012. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!