Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen szakmával lehet meggazd...

Válasz25 kérdése:

Milyen szakmával lehet meggazdagodni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

szülész-nőgyógyász


ha most elkezded tanulni, 10 év múlva már praktizálhatsz is...

2012. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, mert mi sem vagyunk gazdagok, ha tudnám, az lennék...

azt látom, hogy mi az ami szerintem kevés munka és mégis sokat kérnek érte:

Foghúzás maszek fogorvosnál (10 perc 10000Ft), fogbeültetés, kazánjavítás, hűtőjavítás (15 perc 15ezer Ft volt), esküvői fotózás (3-4 óra 25ezer Ft-tól)

2012. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja bocs, a fogbeültetésnél nem írtam árat, 150000 Ft/ fél óra :) Persze benne van az anyagár is
2012. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Flector 67 ***** válasza:
Meg azért fogorvoshoz tedd hozzá az orvosi egyetemet, rendelői felszerelés árát.
2012. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
erotikus masszázs...
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak kerüld meg a törvényt, és a NAV-ot. Ja és ne legyél alkalmazott :D
2012. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sportban van rengeteg pénz, főleg a futásban. Lányok futtatásában leginkább :)
2012. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Foghúzás maszek fogorvosnál (10 perc 10000Ft), fogbeültetés, kazánjavítás, hűtőjavítás (15 perc 15ezer Ft volt), esküvői fotózás (3-4 óra 25ezer Ft-tól)"


Ezek inkább a munkával eltöltött időhöz képest jó pénzek vagyis inkább annak tünnek, de a hűtőjavítás az útiköltséggel, esetleg alkatrésszel járhat plusz adók és a többi és mi van ha csak 15 ilyen munkája van egy hónapba.

Na mindegy, nem megyek bele ebbe, szerintem szakmával általában nem lehet meggazdagodni, persze a gazdagság is szubjektív és vannak pozíciók, szakmák amivel tényleg sokat lehet keresni, pl. plasztikai sebész, fogorvos, igazgatók stb. Kevés olyan ember van, aki a szakmája miatt gazdag, ahhoz nagyon kiemelkedőnek kell lenni benne. Amivel sok pénzt lehet keresni az az, hogy nem bérért, hanem profitért dolgozol, céged, cégeid vannak, amiben tulajdonosként funkcionálsz és persze jól is mennek azok.

2012. nov. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!