Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 10 milliótok hogyan...

Ha lenne 10 milliótok hogyan gyarapítanátok?

Figyelt kérdés
gondolok itt most a valutázásra ,bankba tevésre de kiváncsi lennék rá ,hogy ti mit csinálnátok?
2009. aug. 8. 23:57
1 2
 11/20 anonim válasza:

Igen, sok a korodhoz képest.Mutass még pár embert akinek ennyi van ilyen idős korban.

Én vennék belőle 2 kis garzont és kiadnám őket.

2009. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

hát ha fősulis, vagy, akkor a leendő munkahelyem, iskolám közelebben vennék házat.


jó befektetés. a pénzt felesleges halmozni, hanem élni kell belőle... nem kell persze mindent elinni...

2009. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
látom legtöbben a bankra szavaznak én is azt becsülném meg. a rulettet inkább mellőzném:) nem szeretném elherdálni 5 másodperc alatt és a semmiből indulni :)azért köszi a válaszokat és várom a továbbiakat (ha lesz:)
2009. aug. 9. 10:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Én lakásba fektetném, majd kiadnám albérletbe.
2009. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem miért éppen lakásba? Honnan tudod, hogy az a hely, ahol lakást veszel 5év múlva is jó hely lesz és nem lepik el a cigányok? Attól, hogy kiadja albérletbe nem jön vissza az ára, mivel a lakás amortizálódik, idősebb lesz, lelakják.


Ezzel szemben egy garantált alapú és hozamú betét még mindig magasabb hozamot hoz, mint az infláció, azaz nettó profitot realizálhat évről-évre. Lehet megházasodik, akkor meg vehetnek maguknak egy normális lakást, ha a másik fél is belerak ugyanannyit. Ha pl. 3-4év múlva jön ez el, akkor már közel 30milliós új építésű lakást vehet, ami normálisnak mondható és nem egy már idősebb, több éve megvett és albérletbe kiadott garzonnal rendelkezik.


Egyébként a rulettes voltam :D

2009. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
A rulettesnek:) a rulettben is jók az arányok pedig, mondom én, aki idáig vesztésbe vagyok:))
2009. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
a cigányos része tetszett mert van benne igazság sajnos :D a mostani lakásunkat 8 hónapja áruljuk reális árért de nem veszi meg senki mivel egy köpésnyire van innen a cigány negyed.ezt a nagy bátyám mondta ,hogy ez az oka és ő ingatlan ügynök.bár engem nem zavarnak de akit érdekel a lakás azt mindig egy széép nagy kerülővel vezettem ide :)
2009. aug. 9. 13:26
 18/20 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 13:26


bocsi, hogy helyesbítek, de a "reélis ár" az, amennyiért el tudod adni :)


különben tényleg oda kell figyelni az ingatlan befektetéseknél. az ingatlannál három fontos dolog van: Helyszín, helyszín, helyszín... :)


és ha ingatlant szeretnél, akkor csak olyat vegyél, amibe TE is hajlandó lennél beköltözni. nagyon sokan esnek abba a hibába, hogy "áááh, oly mindegy, mert úgy is csak kiadom..." pontosan ezeket az ingatlanokat nem lehet kiadni.

2009. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
na de pl ha rendőrnek adnám ki az pont lexarja a környéket:P mondjuk egy deszantosnak esetleg egy roham zsarunak :D még helyre is tenné őket.
2009. aug. 9. 14:36
 20/20 anonim ***** válasza:

A fentebb ajánlott OTP "Abszolút hozam A" fantázanevű termékét nem igazán értette meg a válaszoló. A hozamot az alapok nem "előre" definiálják, hanem megnézheted, hogy az elmúlt években milyen hozamok voltak.

Márpedig az a 13% feletti hozammutató igencsak "megtévesztő". Mert ha pl. két éve fektetted az adott hozamba a pénzed, akkor most két év után a pénzed még TÍZMILLIÓT sem érne! Buktál volna rajta. Ha az elmúlt egy évben, akkor nyertél volna rajta sokat. Ha a hozam indulásakor, akkor kb. 5%-os éves hozamot realizáltál volna.

Tehát a hozamokkal óvatosan!

2009. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!