Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mátészalkán, az ottani Vodafon...

Mátészalkán, az ottani Vodafone üzletben voltam egyenleg feltöltés miatt. Kérték a nevem és címem. Mi okból kérik a személyes adatokat? Marketing célokra, vagy van valami más számviteli oka?

Figyelt kérdés
Vitamax feltöltésről van szó. Megkérdeztem, hogy miért van szükség erre, de egyértelmű választ nem tudtak adni. Valami főnökszerűség (nem volt rajta egyenruha) okoskodott, de főleg flegma "én vagyok a Jani" történet volt, mert konkrét választ nem adott, ráadásul egy normális hangsúllyal feltett kérdésre, undorító hangnemben beszélt, beleokoskodva (az egyébként kedves) ügyfeles dolgába. No mindegy. Nem kértem a feltöltést, mivel nem kívántam megadni a személyes információimat. (A gusztustalan "főnökösködés" sem tetszett. )

2012. okt. 13. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen rendszer van! Pl ha be szeretnél fizetni egy telefonszámlát helyben(telenor,t-mobile,vodafone) már ahhoz is személyit kérnek! Csak nem értem minek!Nem mindegy ki fizeti be? A lényeg,hogy be van! Ugyan ez a te esetedben is! Nem mindegy ki és miért veszi meg?! Örüljenek,hogy meg akarja valaki venni! Nem?
2012. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!