Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán felraktam az xbox-omat...

Ducki22 kérdése:

Vaterán felraktam az xbox-omat 35 ezer forintért, fix áron, és vki meg vette, de drágábban adnám el mégis! Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek!

2012. szept. 29. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit ír az oldal szabályzata? Biztos le van írva.


"Ne felejtse el, hogy az aukciók vagy fix áras értékesítések sikeres lezárásával jogilag érvényes szerződés jön létre az eladó és vevő között. "


Ez alapján necces. Ha rendes a vevő, akkor megérti, hogy elrontottad az árat és lemondja.

2012. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szívás, de már nem tudsz változtatni rajta.
2012. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De például, ha azt mondanám a vevőnek, hogy eltörtem, akkor mi van? De a vaterának asszem el kell küldeni az ár 6 százalékát nem?
2012. szept. 29. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl feljelenthet. Az aukció szerződésnek minősül, így attól elállni nem lehetséges mert éppen arra szottyan kedved, lásd ptk. 211. Szóval ez most akkor tanulópénz lesz.
2012. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindent!
2012. szept. 29. 20:30
 6/7 anonim válasza:
100%
Add neki ingyen, Te meg kösd fel magad! Ezért tart itt Magyarország, mert sok az ilyen gerinctelen alak!
2012. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsó hozzászólás "apró" xDDDDD
2012. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!