Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DirectX 10 nincs XP-re én...

DirectX 10 nincs XP-re én mégis felraktam a videókártyám telepítőjével, hogy töröljem le?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem 1 Ati Radeon HD 3650 AGP-s 512 MB-os video kártyát, és a DX 10-et is felraktam valahogy XP-re amikor az illesztőprogramot telepítettem. A video kártya csak DX 10 kompatibilis de nekem 1 játékhoz mégis a 9 kéne.

Le lehet törölni a 10-et, és a 9-el működik-e majd a játék?


2009. szept. 19. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Start/Futtatás: dxdiag. Mit ír ki, milyen verziód van? Nem tudtad felrakni a 10-est...
2009. szept. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

*****


ezen a linken megtekintheted, hogy tényleg az XP van fent és a DX 10 is.

A képfeltöltésre nem bírtam felrakni azért tettem a data.hu-ra.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. szept. 20. 11:25
 3/6 A kérdező kommentje:
nah valaki tudja a választ? vagy mivel a video kártya csak a 10-el működik, vagyis a vistán akkor rakjam fel azt? és felrakhatom-e a windows 7-et, és azon jó lesz-e?
2009. szept. 21. 19:45
 4/6 A kérdező kommentje:
úgylátom senki nem tudja a választ, akkor felrakom a vistát és kész. akkor nem kell a dx 10 miatt sem aggódni. -.-
2009. szept. 23. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
FEL NE RAKD A VISTAT MERT EGY GANÉÉÉÉÉ nagyon rossz most mi baj van a videó kártyád attól még hogy támogatja a dx10 et attól még a 9 et is a videokártyád telepítőjével nem tudod felrakni nem tudom miket beszélsz. Pl ha te meg tudsz enni 2kg kaját attól még ki mondta hogy nem tusdsz megenni 1kg ot na ez kb így működik attól még hogy dx10 es dx9 et dx8 at dx7 et... is támogat
2010. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előző vagyok vista helyett a win 7 et rakd fel az sokkal jobb de az xp-t is vissza rakhatod mert atz is 1000x jobb mint a vista
2010. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!