Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy a fenébe lehet ilyen...

Hogy a fenébe lehet ilyen szinten meggazdagodni 25 évesen?

Figyelt kérdés

Építési vállalkozó vagyok és az utóbbi időben egy óriási garázst építettünk egy 25 éves fiatalembernek ami tegnap lett kész.

8 állásos garázs amiben jelenleg 5 kocsi áll

2008-as Mercedes-Benz S320 CDI 4Matic

2007-es Mercedes-Benz CLS63 AMG

2005-ös Mercedes-Benz CL65 AMG V12 Bi-turbo

2003-as Mercedes-Benz ML55 AMG

1987-es Mercedes-Benz W126 560 SEC

meg van még három hely "hátha lesz még valami" alapon. A garázs mediterrán stílusú. Olaszországból hozatta a cserepeket rá meg a márvány padló burkolatot. Mellesleg az egész klimatizált.

A háza egyébként a legszebb mediterrán stílusú ház amit valaha láttam. Elképesztő.

Legalább 250 nm és a legmodernebb épület gépészeti technológiákkal van tele.

Az egész egy örök panorámás domboldalon épült.

Ma fizette ki a garázs számláját és 500 ezerrel többet adott mint amiben megegyeztünk mert azt mondja, hogy tetszik neki a garázs.


Hogy juthat el valaki 25 évesen erre a szintre? Egyáltalán legális úton lehetséges lehet ez? Jókor volt jó helyen? Vagy mi lehet a titok?


2012. szept. 22. 15:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%

ez sem igaz feltétlenül.

Lehet, hogy legális, de olyan a lehetőség, amiről ha mások is tudnának, már nem érné meg neki ennyire. Amíg lehet kiszedi belőle a pénzt, később úgyis elterjed és már nem lesz nagy üzlet, de az ügyes ember ilyenkor már rég máson munkálkodik.

2012. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%
Előző, ez is igaz!
2012. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
91%

A legfontosabb dolog a fenn említettekhez: adóoptimalizálás!

Ilyen méretű vagyont, teljesen tisztességesen, minden szabályt maradéktalanul betartva nem lehet felhalmozni! Én magam is vállalkozó vagyok, az első időkben mindent fizettem pontosan, határidőre, cserébe majdnem belebuktam! Mostanság pedig egy Seychelles-szigeteken bejegyzett cégem van, így azért könnyebb.

2012. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
80%
Sokat hallottam már erről a Seychelles-szigeteki megoldásról de nem teljesen világos... Le tudnáld írni nagyvonalakban, hátha egyszer én is így okoskodnék.
2012. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Ott fizeted az adót ahol be van jegezve a céged, Sechelles-en pedig szinte vicc amit fizetned kell.
2012. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
83%

"Sokat hallottam már erről a Seychelles-szigeteki megoldásról de nem teljesen világos... Le tudnáld írni nagyvonalakban, hátha egyszer én is így okoskodnék."


Privátban keress meg!

2012. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha MO-ra van korlátozva a céged tevékenysége akkor nem viheted ki, de nemzetközi, és netes céget könnyen. A legtöbb nagy Internetes cég adóparadicsomban van jegezve.
2012. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
73%
Két lehetőség van: illegális forrás vagy lottónyeremény. A komoly üzletemberek nem dobálóznak a pénzzel.
2012. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Flector 67 ***** válasza:
66%
Szerintem azért nem egy világverő összeg ez. Ezek az autók összesen 60-70 milliót érnek. Egy közepes cégnek van évi ennyi nyeresége. Utána pedig még le is amortizálhatja.
2012. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
47%
Autóit meg a pénzét feldughatja majd a seggébe ha nincs mellette senki amikor 28 évesen egy stroke-ot kap.
2012. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!