Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell sárga csekkel...

Hogy kell sárga csekkel bankszámlaszámra utalni? (lent)

Figyelt kérdés
Van bankártyám de azon nincs kellő pénz. Így sárga csekkel szeretném átutalni az összeget egy bankszámla számra ma. (Teszveszen vásároltam) Először is honnan tudok szerezni ilyen sárga csekket?? hogy kéne kitöltenem és milyen adatokat kéne tudnom az eladóról?? mert csak a bankszámlaszámát adta meg eddig és ma szeretném befizetni neki. Az elég ha csak a bankszámlaszámát tudom? S.O.S Fontos lenne!! Előre is köszönöm!! 16/L

2012. szept. 21. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
A postán kapsz és kitöltöd. Egy rendes postán még segítenek is.
2012. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A legegyszerűbb, ha bemész a bankba, és ott fizetsz be a számlára (NEM a kártyára!)

A posta csak időhúzás és plusz költség, a banki befizetés azonnal ott van és ingyenes is.

Onnan meg már tudsz utalni az eladónak.

2012. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már múltkor is leírtam. Üres, bankszámla szám nélküli sárga csekk nincs. Rózsaszín csekk kell neked.

Többi itt (#4/4):

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2012. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!! mindenkinek ment a zöld kéz!! :)
2012. szept. 21. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1 rózsaszín csekk kéne

2 szét fogja rúgni a segged az eladó, ha azon fizetsz be neki, mivel nem fogja a teljes összeget megkapni (telepítési díj címen levonnak neki)

3 bankszámlaszámból a neten megtudhatod, hogy melyik banké, bemész és ingyé' be lehet fizetni a pénztárban

2012. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!