Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen a most 2012-ben "divato...

Milyen a most 2012-ben "divatos"-nak mondott önéletrajz?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan önéletrajz mintát az interneten, ami most 2012-ben jónak számít, elfogadott?
2012. szept. 19. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden HR-es, munkáltató másképp gondolja, mi az elfogadott.

Ami mindenképpen jó ha áttekinthető, kronologikus, nincsenek benne felesleges hülyeségek, közhelyek (mint okos vagyok szép és jó, általánosban 5. lettem szépkiejtési versenyen), egyértelmű, normális kép van benne Rólad, nem comic sans-féle betűtípussal van - bár a vidámabb, nem hivatalos betűtípus pl. egy grafikusi állásnál jó is lehet.

Inkább amerikai típusú önéletrajzot készíts, egy europass önéletrajz kissé átírva jó lehet.

Ha rákeresel ezer mintát ki fog dobni, álláskereső oldalak is tele vannak tanácsadással, pl. a Profession.

Legyen benne hol végeztél, hol dolgoztál, röviden az is, hogy ott mit csináltál.

2012. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen: [link]
2012. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb "önéletrajzot" úgy hívják, hogy sógor, koma, jó barát, ismerős, párt béli hátszél.
2012. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, h amerikai vagy európai típusú-e. 1 oldalnál ne legyen hosszabb. Fotó konszolidált legyen, alatta neved, elérhetőségeid, majd munkatapasztalat, sulik, nyelvek, egyéb-ennyi épp elég.
2012. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen!
2012. szept. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!