Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Drága az élet Londonban?

Drága az élet Londonban?

Figyelt kérdés

iranylondon.hu -t böngésztem, az érdekelne, hogy ott tudnak ajánlani szállodákba kisebb segédmunkás állásokat. Mennyi fizetést járhat ott ezekért?


Mennyire drága a megélhetőség?


Szóval ha keresek havonta, 500 fontot pl., ebből a szállás 240-300 font. A maradékból megtudok élni?


2012. szept. 15. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel 900 font kornyeken van a minimalber ezert 500at nem kaphatsz teljes munkaidoert.
2012. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.- Ilyen válaszokat várok, mert pl. azt sem tudtam, mennyi ott a minimálbér.
2012. szept. 15. 19:41
 3/12 anonim ***** válasza:

Drága.


Csak az utazás 7.20 font a belső kerületekbe egy nap, a havit nem tudom, annyit nem utazom.


Akkor az étel is drágább. Mondjuk engem ez annyira nem érint mert otthon is a drágább minőségit eszem. Viszont ha megveszed a félkész cuccokat sültkrumpli ilyenek, akkor szívrohamot kapsz.


Szórakozás még azt annyira nem csináltam :D

Múzeumok ingyenesek.

Kávéláncok ugyanannyiba kerülnek mint nálunk pl. Costa, Starbucks.


Szóval igazából attól függ hogy otthon hogy éltél...

De ha már 500 fonttal számolsz keresetnek egy hónapra akkor gondolom nem vagy nagyon eleresztve... akkor viszont drágának fogod találni.


Én hetente keresek 500-at és szállásra, kajára nem kell költenem sőt kajapénzt is kapok pluszba...

És ha minden összejön akkor 1000-2000-et is meg tudom oldani hetente, de ahhoz kell egy kis ügyesség, meg erős szív :)

2012. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha van kérdésed bizonyos árakról nyugodtan írj, megnézhetem neked hétfőn.


Ugh a belföldi út is nagyon drága, igazából én főként az utazások árain vagyok ledöbbenve, ok mondjuk a returjegy csak pár fonttal drágább mint a single, ami tök jófejség, de akkor is 80 fontba került hogy Greater Manchasterből eljöttem Londonba...


mondjuk a taxi nem drága, olyan mint nálunk

2012. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"mondjuk a taxi nem drága, olyan mint nálunk"


A londoni taxitarifa a legmagasabb a világon már régóta!!!

2012. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem nem tunik soknak budapest utan...

de mondom lehet nem en vagyok a legjobb referencia, mert otthon sem annyira szukosen eltem...:S meg mondjuk en keveset eszem de akkor minoseget, 100% preselt narancsle, garnelarak, hus zoldseggel, zabkasa, tojas bacon szoval nem eszem ilyen chips meg anyamkinjat, ha csoki akkor lindt az meg otthon is bszott draga a tobbihez kepest


szoval ha van vmi konkret kerdesed akkor ird meg h pl erdekel mennyi a csirkehus kiloja vagy ilyesmi


de amugy sztem joval tobbet fogsz keresni es akkor meg annyira semtunik fel hogy dragabb.


jol beszeled a nyelvet?

milyen vegzettseged van?

2012. szept. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Folyékonyan beszélem a nyelvet, Programtervezőnek tanulok, de még nem végeztem.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2012. szept. 16. 11:47
 8/12 anonim ***** válasza:

akkor nem lehetsz valami intelligens ha 500 fontos fizetéssel számolsz, már bocsánat


tessék szépen elküldeni az önéletrajzokat cégekhez, akár már kész munkát is mellékelhetsz hozzá referenciaként aztán hátha felvesznek még végzés előtt


ezzel a foglalkozással sokkal többet is kereshetsz mint vacak 500 font :)

2012. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mint már említettem, nem vagyok tisztában a külföldi helyzetekkel. Ez nem inteligencia, hanem a külföldi ismereteim hiányossága. Ezért kérdeztem. Nyilván tiszttában vagyok vele, hogy programozói állással nem 500 fontot fogok keresni, konkrétan a minimálbér re voltam kíváncsi, amire meg is kaptam a választ.
2012. szept. 16. 12:28
 10/12 anonim ***** válasza:

okok, bocs a nyers fogalmazásért.


jó dolgod lesz itt, ha megvan a végzettséged, nem kell félned :D

2012. szept. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!